akční modely nissan czech line | Aktuality | autoweek.cz

Akční modely Nissan Czech Line

Akční modely Nissan Czech Line

06.11.2017 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Akční modelová řada Nissan Czech Line zahrnuje tři modely ve výbavách, které byly speciálně připraveny na míru českým zákazníkům. Jedná se o modely Juke, Qashqai a X-Trail. Zákazníci mohou díky akční nabídce nákupem vybraných vozů ušetřit až 128 000 Kč.
Nissan Juke Czech Line
Kompaktní městský crossover Nissan Juke ve výbavě Acenta nabízí automatickou klimatizaci, ovládání audiosystému na volantu, k tomu audio s konektivitou CD, USB, MP3, AUX, iPod a Bluetooth. K dispozici je tempomat a přední mlhové světlomety, zatmavená okna, systém dynamického řízení vozidla Nissan Dynamic Control a kožený volant a hlavice řadicí páky.
 
V akční nabídce Czech Line je k dispozici i dodatečná výbava, která zahrnuje 18” hliníková kola a navigační systém NissanConnect. Juke Czech Line je dostupný v motorizacích 1,2 DIG-T a 1,6 l Xtronic s cenovým zvýhodněním až 85 500 Kč a cenou od 379 000 Kč.
 
Nissan Qashqai Czech Line
Nejprodávanější rodinný městský crossover v Evropě Nissan Qashqai ve výbavě Acenta nabízí dvouzónovou automatickou klimatizaci, výškově nastavitelná sedadla řidiče a spolujezdce a přední mlhové světlomety s chromovanými rámečky. Vůz je dále vybaven dešťovými senzory, elektricky nastavitelnými a sklopnými zpětnými zrcátky a 17” hliníkovými koly. V akční nabídce Czech Line je i dodatečná výbava vozu zahrnující sadu Technology, která obsahuje navigační systém NissanConnect se 7” dotykovou obrazovkou, digitálním rádiem a anténou ve tvaru žraločí ploutve. Tato sada dále nabízí bezpečnostní systém Nissan Safety Shield s rozpoznáváním dopravních značek, inteligentním systémem upozornění na vybočení z jízdního pruhu, automatickým nouzovým brzděním a inteligentním přepínáním dálkových světel. A nechybí ani přední a zadní parkovací senzory, zatmavené zadní okno a zadní boční skla a vnitřní zpětné zrcátko s automatickým stmíváním.
 
Qashqai Czech Line je dostupný s motory 1,2 DIG-T a 1,6 DIG-T s cenovým zvýhodněním až 82 600 Kč a cenou od 499 000 Kč.
 
Nissan X-Trail Czech Line
Výbava N-Connecta v SUV Nissan X-Trail obsahuje bezdotykové otevírání dveří zavazadlového prostoru a inovativní bezpečnostní systém Nissan Safety Shield. Tato komplexní ochrana nabízí automatické nouzové brzdění s detekcí chodců, upozornění na vybočení z jízdního pruhu, rozpoznávání dopravních značek a automatické přepínání dálkových světlometů. Výbava N-Connecta dále obsahuje inteligentní klíč, 18” hliníková kola, střešní ližiny a multimediální navigační systém NissanConnect se 7” dotykovou obrazovkou, který zahrnuje inteligentní panoramatický kamerový parkovací systém, anténu ve tvaru žraločí ploutve a digitální rádio.
  
X-Trail Czech Line je dostupný s motory 1,6 dCi 4x4, 2,0 dCi Xtronic 4x4 a 1,6 DIG-T s cenovým zvýhodněním až 128 100 Kč a cenou od 649 000 Kč.