audi je ve špindlu doma | Autoservis | autoweek.cz

Audi je ve Špindlu doma

Audi je ve Špindlu doma

18.02.2011 | | Autoservis

Audi rozšířilo spolupráci se Skiareálem Špindlerův Mlýn, kde se ve dnech 11. až 12. března 2011 uskuteční závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování žen Audi FIS Ski World Cup.

Vozy Audi s pohonem všech kol quattro se na horách cítí jako ryba ve vodě, a tak nepřekvapí, že značka s logem čtyř kruhů je již mnoho let doma i v nejprestižnějším českém horském středisku Špindlerově Mlýně. Letošní sezona je zároveň ve znamení dalšího rozšiřování aktivit Audi v krkonošské metropoli zimních sportů.

Letošní novinkou je vystavení oblíbeného SUV Audi Q5 přímo v centru lyžařského dění ve Svatém Petru jen pár kroků od nástupiště čtyřsedačkové lanovky na Pláně. Celoroční kampaň značky Audi ve Špindlerově Mlýně zahrnuje kromě toho i reklamu na outdoorových plochách, turniketech, lanovkách a mnoha dalších místech.

Snad není lyžaře, který by se ve Špindlerově Mlýně ještě nezastavil v Audi Ski baru umístěném přímo na dojezdu sjezdovek ve Svatém Petru. Vyhlášený Audi bar je místem, kde se lyžaři mohou uprostřed dne občerstvit a načerpat nové síly do dalšího sportovního programu nebo zde strávit příjemné "Aprés ski" u originálních míchaných drinků Audi. Audi bar hostí čas od času také významné události, jakou bylo uvedení modelové řady Audi Q7 na český trh a další události.

Všechny milovníky zimních sportů zve značka čtyř kruhů do Špindlerova Mlýna na největší lyžařskou podívanou stávající zimní sezóny, na březnový závod Světového poháru Audi FIS Ski World Cup, jehož je německá automobilka oficiálním partnerem. Při této příležitosti zde bude veřejnosti v předpremiéře představena nová generace Audi A6. Světový pohár žen v alpském lyžování se uskuteční ve dnech 11. až 12. března na černé sjezdovce Svatý Petr, kde se představí kompletní světová špička včetně české reprezentace v čele s Šárkou Záhrobskou.