alcar spustil akci elegance i v zimě | Aktuality | autoweek.cz

ALCAR spustil akci Elegance i v zimě

ALCAR spustil akci Elegance i v zimě

01.09.2015 | Rybecký Vladimír | Aktuality

ALCAR Bohemia vyhlásil od 1. září svojí tradiční podzimní akci na litá kola Elegance i v zimě. Vedle oblíbeného webového konfigurátoru kol tak motoristům usnadňuje výběr zimních litých kol také touto tradiční akcí, ve které nabízí kvalitní litá kola vhodná pro zimní provoz za akční ceny.
ALCAR ze svého širokého sortimentu více než 90 designů litých kol značek AEZ, Dotz, Dezent a Enzo předvybral a doporučil pro zimní období 10 designů, které si motoristé mohou pořídit v rámci akce Elegance i v zimě. Jsou jimi AEZ Reef si, AEZ Yacht, AEZ Yacht dark, Dotz Freeride si, Dezent TE, Dezent TE dark, Dezent TH si, Dezent TX, Dezent TX graphite a Enzo G.

V akci Elegance i v zimě si mohou zákazníci objednat i dvě úplné novinky Dezent TX a TX graphite. Pětipaprskové TX se stříbrným lakem působí čistým, sportovním dojmem zatímco konkávní paprsky TX graphite s matně grafitovým lakem zdůrazňují individualitu každého vozu. Designy TX a TX graphite je možné v rozměrech od 14“ do 18“ zakoupit u prodejců již nyní. Díky dostupným variantám pro vozy se čtyř- i pětiděrovým uchycením jsou tyto novinky schválené pro širokou řadu nejprodávanějších automobilů.
 
Záruka jistoty: ALCAR BOHEMIA nabízí a prodává výhradně kola schválená pro provoz na veřejných komunikacích ČR a poskytuje na ně tříletou záruku.
  • ALCAR spustil akci Elegance i v zimě
  • ALCAR spustil akci Elegance i v zimě