alcar představuje novinky pro rok 2017 | Aktuality | autoweek.cz

Alcar představuje novinky pro rok 2017

Alcar představuje novinky pro rok 2017

27.03.2017 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Motoristé se na jaře opět mohou těšit na nové designy litých kol od prémiových značek AEZ a Dotz. Již v tuto chvíli si je mohou prohlédnout na svém automobilu v 3D konfigurátoru kol na www.alcar.cz.
Kromě novinek 3D konfigurátor zobrazuje kompletní nabídku bezpečných kol pro radost od Alcar Bohemia, to znamená kol, která mají potřebnou homologaci pro provoz na veřejných komunikacích ČR. A jaké novinky jsou zde nově k nalezení?
 
Klasický design zkřížených paprsků se dočkal nového zpracování v podobě nejdůležitější novinky pro sezonu 2017 AEZ Crest dark. Zcela novému designu středové části kola dominuje zapuštěný pětiúhelník, díky kterému působí kolo kompaktním a sportovnějším dojmem. AEZ Crest dark je opatřen matným černým metalickým lakem, který kontrastuje s tenkým leštěným okrajem ráfku. Díky jasné kontuře na samém obvodu je kolo vizuálně jasně oddělené od pneumatiky a vypadá větší, než je ve skutečnosti.
 
AEZ Crest dark je k dispozici od 17“ do 21“ pro širokou paletu automobilových značek včetně prémiových modelů a je ideální volbou pro ty, kteří hledají jedinečný produkt a špičkovou kvalitu. Ozdobí Porsche Macan, Audi Q5, Volvo S90, Mercedes S-třídy i Škodu Superb, Ford Mondeo nebo Renault Talisman.
 
Novinka Dotz SP5 dark je nástroj určený pro všechny majitele automobilů, kteří se nespokojí pouze s vylepením rychlých pruhů na kapotě a střeše svého vozu, ale chtějí zanechat trvalý, nezapomenutelný dojem. Dotz zůstává věrný své filosofii, že u litých kol, která vyvíjí, nedělá v designu kompromisy a vždy se snaží dodat vozu maximální výraz.
 
Speciální vybrání dodává paprskům designu SP5 dark třírozměrný vzhled, který podtrhuje kontrast mezi černým metalickým lakem a leštěným límcem. Všechny homologované aplikace kola v rozměrech od 18“ do 20“, třeba na BMW řady 3, Volkswagen Golf, Toyotu GT86 a mnoho dalších, si může každý prohlédnout online ve 3D konfigurátoru kol.
 
Další novinkou značky Dotz je černá varianta designu Revvo s označením black, která je k dispozici ve velikostech od 17“ do 20“. Zvláštností designu Revvo je zakončení jednotlivých paprsků, které přesahuje volně do prostoru. Tímto celočerným litým kolem mohou svůj vůz vhodně doplnit například majitelé vozů Audi A4, BMW řady 1, Seatu Leon, Hondy Civic nebo třeba Mazdy CX-3.
 
  • Alcar představuje novinky pro rok 2017
  • Alcar představuje novinky pro rok 2017
  • Alcar představuje novinky pro rok 2017
  • Alcar představuje novinky pro rok 2017