s čsob leasing lze získat vozy suzuki výhodněji | Tiskové zprávy | autoweek.cz

S ČSOB Leasing lze získat vozy Suzuki výhodněji

S ČSOB Leasing lze získat vozy Suzuki výhodněji

03.08.2015 | | Tiskové zprávy

Při nákupu speciální série modelů Suzuki Swift a Suzuki S-Cross s ČSOB Leasing obdrží klienti prémii až 15 000 Kč. Navíc dostanou povinné ručení po dobu financování a pojištění GAP na pět let zdarma. Zvýhodněná nabídka ale trvá jen do září.
Slevu je možné uplatnit u všech prodejců vozů Suzuki v České republice a je určena pro běžné uživatele, podnikatele i právnické osoby. Nový model Swift je tak k dostání již od 266 700 Kč a model S-Cross již od 344 900 Kč. Akce platí pro všechny smlouvy schválené do konce září 2015.
 
„Mysleli jsme jak na rodiny s dětmi, tak na ty, kdo si potrpí na výjimečný vzhled a designové doplňky. Pro oba typy zákazníků jsme vybrali ten nejvhodnější model, doplnili ho o praktické služby a navrch přidali finanční bonus. Tím klienti ušetří nemalou částku, kterou mohou investovat například do lepšího vybavení vozu,“ říká o nové akci Petr Šenkýř, ředitel týmu financování osobních a užitkových vozů z ČSOB Leasing.
 
„Benefitem je i to, že u obou modelů lze aktuálně zakoupit i limitovanou edici doplněnou o řadu atraktivních prvků výbavy,“ doplňuje Václav Lula, výkonný ředitel Suzuki pro ČR.
 
Například u akční verze Suzuki Swift jsou 16‘‘ kola z lehkých slitin, v interiéru vozu sportovní multifunkční volant potažený kůží a nový originální motiv čalounění v kombinaci kůže a alcantary. Standardní výbava zahrnuje např. 7 airbagů, ABS + EBD, klimatizaci nebo tempomat. U tohoto modelu získají zákazníci při financování s ČSOB Leasing prémii 10 000 Kč.
 
Ve výbavě rodinného vozu Suzuki S-Cross je panoramatické střešní okno, dvouzónová klimatizace nebo parkovací senzory. Pro efektivnější využití navigace je pro řidiče připraveno Bluetooth handsfree s možností ovládat aplikace telefonu přes dotykový systém. Pro zvýšení bezpečnosti jízdy je automobil vybaven systémem Radar Brake Support, který pomáhá předcházet nehodě při nepozornosti řidiče. Zákazníci si mohou s ČSOB Leasing tento vůz pořídit se slevou 15 000 Kč.