aplikace škoda media services v nové podobě | Aktuality | autoweek.cz

Aplikace Škoda Media Services v nové podobě

Aplikace Škoda Media Services v nové podobě

02.04.2013 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Aplikace Škoda Media Services přichází s novým designem a novými funkcemi. Nabízí aktuální informace, fotografie a videa v uživatelsky přívětivém podání. Významně je rozšířená sekce k historii společnosti a značky Škoda. Téměř 110 000 stažení uživateli z celého světa. 

Nejnovější aktualizace aplikace Škoda Media Services pro smartphony (iOS a Android) přináší nový design, intuitivní navigaci a více obsahu. Aplikace, na kterou se novináři spoléhají již dva roky, nabízí veškeré důležité informace o aktivitách společnosti Škoda Auto, jejích produktech a historii.

Škoda Auto vylepšuje servis pro novináře a zástupce médií. V oblasti nových médií tak činí prostřednictvím aplikace Škoda Media Services pro chytré telefony, tzv. smartphony, a tablety. Za dva roky své existence se Škoda Media Services vyvinula v aplikaci, která nejenže nabízí informace vždy po ruce, ale nově sama uživatele upozorňuje na nový nebo aktualizovaný obsah.

Nejnovější aktualizace aplikace přinesla významnou grafickou změnu. Uživatelské prostředí je o poznání přehlednější, je zcela v duchu nového designového jazyka značky Škoda. Jednoduché menu i jednoznačné piktogramy ikon přispívají k intuitivní navigaci uvnitř aplikace.

Informační základ aplikace nadále představují tiskové zprávy informující o produktových novinkách, aktivitách společnosti, finančních a prodejních výsledcích. Doplňuje je rozsáhlý archiv zpráv od roku 2011, zprávy z motosportu a historie společnosti, nechybí životopisy členů představenstva Škoda Auto. Významně rozšířena byla sekce historie, která obsahuje mj. časovou osu s nejvýznamnějšími modely.

Stále více prostoru je věnováno obrazovému materiálu. Oficiální související fotografie nebo videa se nacházejí u článků, ale jsou přehledně uspořádány také ve fotogaleriích v sekci Media.

Veškeré textové a obrazové materiály lze stáhnout do mobilního zařízení, případně zaslat pomocí emailu z chytrého telefonu. Aplikace rovněž umožňuje intuitivní přístup na profily Škoda Auto na sociálních sítích Facebook, Twitter i YouTube.

Aplikace Škoda Media Services je určena pro operační systémy iOS a Android a nabízí informace v českém, anglickém a německém jazyce. K dispozici je zdarma na portálech AppStore a Google Play, přičemž za dva roky existence si ji stáhlo téměř 110 000 uživatelů.