atraktivnější nabídka značky škoda | Aktuality | autoweek.cz

Atraktivnější nabídka značky Škoda

Atraktivnější nabídka značky Škoda

21.10.2013 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Na trh přichází zcela nová Škoda Rapid Spaceback, verze GreenLine modelů Rapid, Rapid Spaceback a Škoda Octavia a akční model Škoda Octavia RS Challenge. Objednat již lze přepracovaný model Yeti.

Od začátku října je na trhu nová Škoda Rapid Spaceback - první kompaktní hatchback české automobilky, který je k dispozici se čtyřmi zážehovými a dvěma vznětovými motory. Od listopadu 2013 bude pro Rapid Spaceback v nabídce i základní vznětový motor 1,6 TDI o výkonu 66 kW v úsporné verzi GreenLine s kombinovanou spotřebou 3,8 l/100 km.

Škoda Rapid Spaceback GreenLine je vybavena systémem start-stop, rekuperací brzdné energie a pneumatikami se sníženým valivým odporem. Další úspory přináší mj. speciální zakrytování mřížky chladiče, zakryté otvory pro vstup vzduchu, ozdobné kryty kol a volitelný zadní spoiler, optimalizující aerodynamický odpor vozu.

Škoda uvádí Rapid Spaceback v bohatě vybavené edici Fresh za zaváděcí cenu 269 900 Kč včetně prodloužené čtyřleté záruky výrobce a sady čtyř kompletních zimních kol. Ceny modelu Rapid Spaceback Active začínají na 292 900 Kč. Objednat lze také výbavu StylePLUS včetně panoramatické prosklené střechy a prodlouženého skla v pátých dveřích. Cena modelu Rapid Spaceback StylePLUS začíná na 329 900 Kč, i v tomto případě s prodlouženou čtyřletou zárukou výrobce. Nabídka modelů Fresh a paketu StylePLUS platí ve spojení s financováním prostřednictvím finanční společnosti ŠkoFIN.

Škoda Rapid nyní dostane elektromechanický posilovač řízení C-EPS (Column-Electric Power Steering). Také Rapid se nabízí v úsporné verzi GreenLine, která v kombinaci s motorem 1,6 TDI/66 kW dosahuje spotřeby 3,8 l/100 km.

Od listopadu bude také nová Škoda Octavia k dispozici ve verzi GreenLine, nedávno představené na autosalonu ve Frankfurtu. Se vznětovým motorem 1,6 TDI o výkonu 81 kW má spotřebu 3,3 l/100 km.

Objednávat už lze také výrazně přepracovaný model Škoda Yeti, který bude oficiálně uveden na český trh počátkem roku 2014. Yeti bude poprvé k dispozici ve dvou variantách: jako elegantní a stylový Yeti do města a pro více off-roadově vyladěná podoba Yeti Outdoor. V obou variantách přijde se zcela novou přídí a zádí, novými koly z lehkých slitin, upraveným interiérem a rozšířenou nabídkou kombinací motorů a převodovek. Modernizovaná Škoda Yeti bude opět v nabídce také v ekologické verzi GreenLine 1,6 TDI/77 kW se spotřebou 4,6 l/100 km. Špičkovou verzí bude Yeti L&K s exkluzivní koženou výbavou, dvoubarevnými 17" koly z lehkých slitin, bi-xenonovými světlomety a kvalitním audiosystémem.

Modernizovaný Yeti je možné již nyní objednávat u autorizovaných prodejců značky. Ceny modelu Yeti začínají na částce 339 900 Kč, Yeti Outdoor je k dispozici od 464 900 Kč.

Modely Citigo, Fabia a Roomster budou od listopadu vybaveny výhradně tříramennými volanty.

  • Atraktivnější nabídka značky Škoda
  • Atraktivnější nabídka značky Škoda
  • Atraktivnější nabídka značky Škoda
  • Atraktivnější nabídka značky Škoda