audi spouští online nabídku skladových vozů | Aktuality | autoweek.cz

Audi spouští online nabídku skladových vozů

Audi spouští online nabídku skladových vozů

10.04.2020 | | Aktuality

Nová kampaň Audi umožňuje pořízení vozu za mimořádně výhodných podmínek a z pohodlí domova s přepravou vozu až k zákazníkovi zdarma. Spolu s rozsáhlou nabídkou skladových vozů lze využít i značkové financování.
Audi v době přetrvávajících restriktivních opatření vychází vstříc svým klientům a spouští výhodnou online nabídku skladových vozů s dodáním až do domu. Zákazníci se mohou prostřednictvím internetu detailně seznámit s nabídkou skladových vozů a učinit objednávku i bez návštěvy autorizovaného prodejce. Zakoupený skladový vůz Audi bude následně přepraven k zákazníkovi zdarma za dodržení veškerých hygienických opatření.
 
„I v této nelehké době někteří klienti potřebují řešit nový vůz rychle a my se jim snažíme vyjít vstříc. Do projektu jsou zapojeni všichni autorizovaní prodejci. Po výběru vozu prodejce kontaktuje zájemce a dohodne s ním všechny náležitosti po telefonu či elektronicky včetně podpisu smlouvy a eventuálního financování. Vše končí dovezením vozu ke klientovi v České republice. Není to tedy klasický e-shop, kde vše běží automatizovaně. Zde je součástí stále důležitý kontakt klienta s prodejcem, byť tentokrát se nejedná o osobní kontakt,“ říká vedoucí divize Audi Porsche Česká republika Marcel Archleb.
 
Aktuálně platná restriktivní opatření v souvislosti s pandemií Covid-19 umožňují autorizovaným partnerům značky Audi poskytovat zákazníkům v omezené míře servisní služby. Prodej automobilů za osobní přítomnosti zákazníků v provozovnách je však i nadále zapovězen. Audi proto spouští kampaň, která umožňuje v rámci aktuálních podmínek nabízet zákazníkům prodej skladových vozů Audi prostřednictvím internetu. Skladové vozy i za obvyklých podmínek představují nejrychlejší cestu za volant nového vozu. Zákazníci mají nyní na internetu přístup k rozsáhlé nabídce skladových vozů Audi s atraktivní výbavou za výhodné ceny. I při zakoupení skladového vozu jsou samozřejmostí nadstandardní služby, mezi něž patří například prodloužená čtyřletá záruka (s omezením na 120 000 km). Pro klienty je kromě toho připraveno profesionální poradenství s využitím telefonní nebo elektronické komunikace.