bentley bentayga již v pražském showroomu | Aktuality | autoweek.cz

Bentley Bentayga již v pražském showroomu

Bentley Bentayga již v pražském showroomu

05.04.2016 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Společnost Porsche Praha-Smíchov, člen sítě Porsche Inter Auto CZ, a výhradní zastoupení Bentley Praha ohlašují zahájení prodeje nového modelu Bentley Bentayga.
V showroomu Bentley Praha je již zákazníkům k dispozici vystavené nejluxusnější a nejrychlejší SUV značky Bentley, model Bentayga. Zájemci tak mají možnost si vůz důkladně prohlédnout, popřípadě si i domluvit testovací jízdu s prodejcem vozů Bentley Jiřím Halouskem.
 
Model Bentayga byl navržen, zkonstruován a ručně se vyrábí v Crewe s využitím nosné struktury dodávané z Bratislavy. Bentley Bentayga má nejkvalitnější interiér s bezkonkurenční úrovní zpracování. Kovové, dřevěné a kožené prvky včetně úzkostlivě pečlivých přechodů mezi jednotlivými materiály jsou ztělesněním moderního britského luxusu. Tato úroveň dokonalosti je dosažitelná pouze díky výjimečnému řemeslnému umu a mimořádným dovednostem zaměstnanců automobilky Bentley v Crewe.
 
Bentaygu pohání zcela nový, dvojnásobně přeplňovaný motor W12 6,0 l s výkonem 447 kW (608 k) a točivým momentem 900 N.m. Zrychlení z 0 na 100 km/h za 4,1 s a maximální rychlost 301 km/h z vozu Bentley Bentayga činí nejvýkonnější a nejrychlejší SUV na světě.