nový crafter na operativní leasing | Užitkové vozy | autoweek.cz

Nový Crafter na operativní leasing

Nový Crafter na operativní leasing

20.09.2017 | Rybecký Vladimír | Užitkové vozy

Volkswagen Financial Services spustil akční nabídku na nový Volkswagen Crafter. Součástí měsíční splátky je i kompletní servis, povinné ručení a havarijní pojištění.
Nový Volkswagen Crafter nabízí širokou nabídku provedení. K dispozici jsou čtyři základní modely, vybírat lze i ze tří různých délek a třech různých výšek. Celkem je k dispozici 69 verzí. Vedle skříňového vozu a kombi je vůz dostupný také jako podvozek s jednoduchou nebo dvojitou kabinou, a to s nástavbou, nebo bez ní.
 
Prostřednictvím operativního leasingu od Volkswagen Financial Services lze nový Volkswagen Crafter pronajmout již od 10 790 Kč za měsíc. Nabídka platí do konce letošního roku. Součástí měsíčních splátek jsou všechny legislativní poplatky, povinné ručení a havarijní pojištění All Risk.
 
„Akční nabídky na operativní leasing mohou využít všichni, kteří si vůz chtějí pořídit s nulovou akontací a v provozu nechtějí řešit nepředvídatelné poruchy a následný servis. Prostě jen jezdíte a užíváte si předností nového vozu. Celkový nájezd i dobu pronájmu lze plně individualizovat podle přání klienta, a to v rozmezí od dvou až do pěti let. Do splátek si klienti mohou navíc zahrnout i pneuservis, nebo pojištění GAP, které pokrývá rozdíl mezi pořizovací a časovou cenou vozidla,“ uvádí k akční nabídce Lukáš Cankař, ředitel marketingu a retailového prodeje ve Volkswagen Financial Services.