bmw x4 má stanovenou cenu a lze jej objednávat | Nové modely | autoweek.cz

BMW X4 má stanovenou cenu a lze jej objednávat

BMW X4 má stanovenou cenu a lze jej objednávat

05.06.2014 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Na autosalonu AMI v Lipsku se odehrála evropská premiéra vozu, jehož koncepce vychází z úspěšného modelu X6.

BMW X4 je prvním kompaktním prémiovým Sports Activity Coupé. Spojuje v sobě styl kupé s praktičností pětidveřové karoserie a univerzálností SUV.

BMW tento nový model své nabídky uvede na český trh 12. 7. 2014, ale již nyní jej lze objednávat. Cena začíná na 1 240 200 Kč za BMW X4 xDrive20d.

Originálně pojaté BMW X4 spojuje velká kola, krátké převisy karoserie a nízké boční prosklení. Zvýšená světlá výška, která je typická pro všechny modely BMW X, umožňuje vypravit se i mimo zpevněné cesty.

Objemný vnitřní prostor s variabilně řešenými zadními sedadly umožňuje v pohodlí převážet až pět osob i mnoho zavazadel. Součástí rozsáhlé nabídky doplňkových prvků patří i kompletní nabídka služeb a funkcí z programu BMW ConnectedDrive.

BMW X4 je k dispozici se třemi zážehovými a třemi vznětovými motory. Všechny verze jsou vybaveny inteligentním pohonem všech kol BMW xDrive. S výjimkou BMW X4 xDrive20d jsou všechny motory spojené s osmirychlostní samočinnou převodovou s řadicími páčkami na volantu. U BMW X4 xDrive20d je standardem šesti rychlostní přímo řazená převodovka.

Pro BMW X4 je, stejně jako pro všechny ostatní modelové řady BMW, součástí standardní výbavy servisní paket BMW Service Inclusive, který po dobu 5 let nebo do ujetí 100 000 km zahrnuje údržbové a servisní práce předepsané výrobcem.

  • BMW X4 má stanovenou cenu a lze jej objednávat
  • BMW X4 má stanovenou cenu a lze jej objednávat