carsharing hoppygo s novou škodou scala | Aktuality | autoweek.cz

Carsharing HoppyGo s novou Škodou Scala

Carsharing HoppyGo s novou Škodou Scala

09.05.2019 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Škodu Scala si mezi prvními budou moci vyzkoušet i uživatelé P2P carsharingu HoppyGo. V nabídce budou čtyři vozy s výbavou Style za 899 Kč na den.
Čeští řidiči si díky P2P carsharingu HoppyGo mohou nově vypůjčit i nový model Škoda Scala už dva týdny poté, co se předváděcí vozy dostaly k prvním autorizovaným prodejcům. Zákazníci HoppyGo si nový model mohou vyzkoušet za cenu 899 korun na den včetně pojištění.
 
V nabídce P2P carsharingu jsou k dispozici čtyři vozy Scala. Pro uživatele HoppyGo to je jedinečná šance vyzkoušet si Škodu Scala bez dlouhého čekání. HoppyGo má v nabídce čtyři vozy Scala ve dvou motorizacích: turbodieselem 1,6 TDI/85 kW a přímo řazenou převodovkou a výkonnější verzi zážehového motoru 1,5 TSI/110 kW s automatickou převodovkou. Všechny čtyři jsou ve vyšší výbavě Style s LED světlomety, 17“ litými koly, parkovacími senzory, 8“ infotainmentem s konektivitou Smartlink+, vyhřívanými sedadly a dvouzónovou klimatizací.
 
Výhodou HoppyGo je, že proces výpůjčky je snadný a rychlý. Není potřeba podepisovat dlouhé smlouvy - uživateli stačí rychlá registrace s ověřením dokladů a během pár hodin může s vypůjčeným autem vyrazit. V ceně výpůjčky je zahrnuto havarijní pojištění, které kryje všechna běžná rizika.
 
„Škoda Scala je mimořádně zajímavá novinka a v HoppyGo jsme hodně usilovali o to, abychom ji našim zákazníkům nabídli jako jedni z prvních. Jsme rádi, že se to povedlo. Díky HoppyGo si budou novou Scalu moci snadno vyzkoušet jak lidé, kteří přemýšlejí o koupi tohoto modelu, tak i automobiloví nadšenci, kteří se zajímají o nejnovější dění na automobilovém trhu,“ komentuje zařazení Škody Scala do nabídky carsharingu CEO HoppyGo Jan Charouz.