ceny nového nissanu micra na českém trhu | Aktuality | autoweek.cz

Ceny nového Nissanu Micra na českém trhu

Ceny nového Nissanu Micra na českém trhu

05.05.2017 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Už je možné objednávat nový Nissan Micra v síti autorizovaných dealerů značky Nissan. Cena nového Nissanu Micra začíná na 259 000 Kč. Nový Nissan Micra byl představený na mezinárodním autosalonu v Paříži v roce 2016.
Nový Nissan Micra už je možné zcela nový objednat v síti autorizovaných dealerů značky Nissan. Nová Micra má výrazný vzhled. Kabina už v základní výbavě má dvoubarevné provedení a materiály měkké na dotek.
 
Micra přichází se třemi motory - dvěma zážehovými, a to 1,0 l/54 kW (73 k) a 0,9 l s turbodmychadlem a výkonem 66 kW (90 k) a vznětovým 1,5 l/66 kW (90 k), které doplňuje pětirychlostní přímo řazená převodovka.
 
Některé asistenční systémy nejsou novinkou pouze pro novou Micru, ale pro celý segment. Patří mezi ně inteligentní systém upozornění na vybočení z jízdního pruhu, který v případě potřeby dokáže jemnými korekcemi vrátit Micru do správného směru jízdy, systém rozpoznávání dopravních značek, automatické přepínání světel, automatické nouzové brzdění (včetně rozpoznávání chodců) nebo panoramatický kamerový parkovací systém s monitorováním pohybujících se objektů za vozidlem.
 
Základní výbava Visia nabízí inteligentní automatické nouzové brzdění, asistent rozjezdu do kopce, omezovač rychlosti, LED světla pro denní svícení, elektricky nastavitelná zpětná zrcátka, elektricky ovládaná přední okna a palubní počítač. Cena v této výbavě je 259 000 Kč. Visia+ s motorem 1,0 l/54 kW stojí 294 000 Kč a nabízí navíc manuální klimatizaci a audiosystém s dvěma reproduktory, MP3 a USB.
 
Výbava Acenta zahrnuje audiosystém se 7“ dotykovým displejem, palubní počítač s 5“ TFT displejem, tempomat a 16” kola. Od úrovně Acenta je možné upravit si  vůz pomocí personalizace exteriéru a interiéru - k dispozici je více než 100 možných kombinací. Základní cena výbavy Acenta je 310 000 Kč.
 
Ve verzii N-Connecta, jejíž ceny začínají na 349 000 Kč, obsahuje výbava 16" hliníková kola, automatickou klimatizaci, systém NissanConnect se 7" barevnou dotykovou obrazovkou, kožený volant, přední mlhová světla, elektricky nastavitelná, sklopná a vyhřívaná zpětná zrcátka s LED směrovými ukazateli a zatmavená zadní skla.
 
Nejvyšší úroveň výbavy Tekna nabízí 17" hliníková kola, inteligentní klíč se startovacím tlačítkem, audiosystém Bose Personal s reproduktory v hlavové opěrce řidiče nebo zadní parkovací kameru se zadními senzory. Takto vybavený Nissan Micra s  turbomotorem 0,9 l/66 kW stojí 374 000 Kč.    
 
  • Ceny nového Nissanu Micra na českém trhu
  • Ceny nového Nissanu Micra na českém trhu
  • Ceny nového Nissanu Micra na českém trhu
  • Ceny nového Nissanu Micra na českém trhu