obchodní zastoupení lamborghini praha | Aktuality | autoweek.cz

Obchodní zastoupení Lamborghini Praha

Obchodní zastoupení Lamborghini Praha

10.04.2015 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Lamborghini Praha zahajuje svou obchodní a prodejní činnost ze své nové značkové prodejny v centru města s oficiální premiérou nového Lamborghini Aventador LP 750-4 Superveloce v České republice.
Společnost Automobili Lamborghini jmenovala společnost Exclusive Cars Vertriebs svým novým obchodním zastoupením Lamborghini v Praze. Společnost Porsche Inter Auto CZ byla jmenována servisním partnerem pro Prahu.
 
Značka Lamborghini slavnostně otevřela svoje obchodní zastoupení v Praze a vstoupila na trh v České republice. Akce se konala v novém showroomu Lamborghini v Praze, který se nachází v obchodní čtvrti jen 4 km od centra. 

Dohoda o obchodním zastoupení pro zastupování italské značky byla podepsána se společností Exclusive Cars Vertriebs GmbH, dceřinou společností Porsche Holding Salzburg, zavedenou společností pro prodej luxusních vozů. Tato společnost je partnerem nejslavnějších světových luxusních sportovních automobilových značek, a tak společně se společností Porsche Inter Auto CZ, s. r. o., která byla jmenována jejím servisním partnerem, získala vysoké renomé pro své vynikající služby zákazníkům.

„Převzetí odpovědnosti značky Lamborghini v České republice je pro nás velká čest, ale také velká zodpovědnost vůči našim zákazníkům a výrobci. Je to velmi důležitý milník ve více než 20leté historii společnosti Porsche Inter Auto CZ,“ řekl Christian Lang, generální ředitel společnosti Porsche Inter Auto CZ.
Za přítomnosti prezidenta a generálního ředitele společnosti Automobili Lamborghini S. p. A. Stephana Winkelmanna byl oficiálně představen nový automobil pro český trh Lamborghini Aventador LP 750-4 Superveloce.

„Nová přítomnost Lamborghini v Praze představuje náš závazek vůči našim zákazníkům na tomto slibném trhu,“ řekl Stephan Winkelmann. „Jsem velmi rád, že náš nový vůz Aventador Superveloce byl uveden na trh v České republice. Naši zákazníci zde mají tuto značku rádi pro svou nejmodernější technologii a design.“

Autorizovaný prodejce Lamborghini Praha s prodejní plochou 265 m2 nabídne kompletní řadu modelů Lamborghini a exkluzivní řadu výstavních modelů Collezione Automobili Lamborghini v showroomu pro čtyři auta. Servisní zařízení společnosti Porsche Inter Auto CZ nabídnou záruční a pozáruční opravy a služby na dvou místech v servisní dílně, jakož i prodej náhradních dílů a příslušenství.
  • Obchodní zastoupení Lamborghini Praha
  • Obchodní zastoupení Lamborghini Praha
  • Obchodní zastoupení Lamborghini Praha