mototechna premium pro náročné | Aktuality | autoweek.cz

Mototechna Premium pro náročné

Mototechna Premium pro náročné

10.04.2014 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Mototechna nabídne luxusní ojeté vozy s minimálním nájezdem kilometrů, minimálním stářím pod prémiovou značkou Mototechna Premium. Značku Mototechna znovu uvedla na trh společnost AAA Auto v září 2012.

"V září 2012 AAA Auto znovu uvedlo na trh legendární značku Mototechna, pod kterou jsme soustředili nabídku nejlepších zánovních vozů s nízkým počtem najetých kilometrů, po maximálně jednom až dvou majitelích, do tří let stáří a s plnou servisní historií. Tušili jsme totiž, že tradiční zákazník nových aut se vlivem ekonomických změn více přikloní k ojetým vozům a bude vyhledávat zánovní auta. Tušili jsme správně, protože v tomto segmentu již Mototechna prodala 4000 vozů a její prodej i nadále strmě roste. Za poslední rok se navíc v Mototechně i celé síti dvaceti poboček AAA Auto v České republice více než o polovinu zvýšil prodej luxusních vozů. Tyto vozy se staly žádanými u majitelů firem, podnikatelů, ale i u náročnější soukromé klientely," říká generální ředitelka AAA Auto Karolína Topolová.

„Je obecně známo, že zejména luxusní vozy ztrácejí svoji hodnotu nejrychleji – během prvního roku nebo dvou to může být až 40 %, v některých případech i více. Při současné ekonomické situaci jsou to peníze, které lidé i firmy rádi ušetří. V současné ekonomické situaci jsou to peníze, které lidé i firmy rádi ušetří. Abychom jejich prodej odlišili od běžné nabídky Mototechny, rozhodli jsme se k vytvoření nového segmentu Mototechna Premium. Automobily, které je možné nalézt v nabídce firmy Mototechna Premium, se vyznačují velmi nízkým opotřebením, přičemž jejich cena je o mnoho výhodnější než u nového vozu stejných parametrů," vysvětlila Karolína Topolová při představení této nové značky.

Luxusní automobily prestižních značek z nabídky značky Mototechna Premium mají najeto maximálně 80 000 km a stáří nepřesahuje pět let. Jejich cena začíná na půl milionu korun. Jedná se zejména o předváděcí vozy z autosalonů a výhodnost jejich nákupu z hlediska ceny se pohybuje v rozmezí od 20-40 % níže oproti ceně srovnatelných nových vozů.

Mototechna Premium nabízí největší výběr z mnoha luxusních značek za dosažitelné ceny na jednom místě. Mototechna garantuje 100% čistotu právního původu vozidla a stav najetých kilometrů. Samozřejmostí je VIP Servis a poprodejní služby na úrovni dealera nových aut.

Cena vozidel v nabídce Mototechny Premium začíná na hranici 500 000 Kč a k dispozici jsou na pobočce v Praze v ulici Dopraváků na Praze 8.

Mezi příklady vozů, které byly zařazeny pod značku Mototechna Premium patří mimo jiné Nissan GT-R za 1 599 999 Kč, Porsche Panamera za 1 299 999 Kč, BMW 6 za 1 799 999 Kč, Audi A8 za 1 249 999 Kč, Range Rover Evoque za 1 299 999 Kč, Porsche Cayenne za 2 299 999 Kč a současně v nabídce nejdražší Bentley Continental 2013 za 4 950 000 Kč. Cílem značky Mototechna Premium je uspokojit požadavky nejnáročnější klientely, avšak v nabídce lze nalézt i cenově dostupnější vozy s cenou od půl milionu korun, jako například Mercedes SLK za 729 999 Kč, Volvo XC60 za 829 999 Kč či Lexus GS za 599 999 Kč.

 

  • Mototechna Premium pro náročné
  • Mototechna Premium pro náročné
  • Mototechna Premium pro náročné