pětiletý servis a záruka pro užitkové fordy zdarma | Užitkové vozy | autoweek.cz

Pětiletý servis a záruka pro užitkové Fordy zdarma

Pětiletý servis a záruka pro užitkové Fordy zdarma

08.02.2017 | Rybecký Vladimír | Užitkové vozy

Ford Transit i menší Transit Custom a jeho osobní verze Tourneo Custom se na českém trhu nově nabízejí s prodlouženou pětiletou záruku a předepsanými servisními prohlídkami na pět let zdarma.
První část akční nabídky pro modely Ford Transit i menší Transit Custom a jeho osobní verze Tourneo Custom tvoří záruka prodloužená na pěti let nebo ujetí 200 000 km. Ta se nevztahuje na díly podléhající běžnému opotřebení (např. brzdové destičky). Jinak pokrývá veškeré zásadní komponenty vozu - stačí pouze dodržovat předepsané servisní intervaly.
 
Na servisní intervaly se vztahuje druhá část speciální nabídky – servisní smlouva Ford Service Plan, která všem novým majitelům vozů Ford Transit, Ford Transit Custom a Ford Tourneo Custom zaručuje čtyři bezplatné servisní prohlídky během pěti let. Vzhledem k tomu, že předepsaný servisní interval pro uvedené vozy spojený s výměnou motorového oleje činí až 60 000 km nebo i dva roky, znamená to, že zákazník za prohlídky nemusí zaplatit ani korunu až do ujetí 240 000 km.
 
Všechny uvedené vozy jsou vybaveny novými vznětovými motory EcoBlue. Nově Ford opět nabízí pohon všech kol AWD pro vybrané modely Transit a řadu Custom, stejně jako samočinnou převodovku.