citroën berlingo - ceny pro český trh | Aktuality | autoweek.cz

Citroën Berlingo - ceny pro český trh

Citroën Berlingo - ceny pro český trh

10.08.2018 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Na český trh bude už brzy uvedena nová generace osobní verze malého minivanu odvozeného z užitkového automobilu Citroënu Berlingo.
Citroën pro Českou republiku zvolil čtyři úrovně výbavy a pět pohonných jednotek. Vůz bude k dispozici ve dvou délkách, prodlouženou verzi nazýváme XL. Vozy se dodávají s prodlouženou značkovou záruku EssentialDrive na 5 let nebo 80 000 km.
 
Základní úroveň výbavy Live má ve standardní výbavě mj. klimatizaci, rádio RD6, AM/FM, Bluetooth, aktivní systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu s možností korekce jízdní dráhy, systém rozpoznávání dopravních značek omezujících rychlost, tempomat, elektricky vyhřívaná a ovládaná vnější zpětná zrcátka, pomoc při rozjezdu do svahu atd. Cena verze se zážehovým motorem 1,2 PureTech 110 MAN6 (81 kW) je 359 900 Kč, (resp. 349 900 Kč při využití bonusu spojeného s exkluzivním financováním Privilege). Verze s turbodieselem 1,5 BlueHDi 75/55 kW je o 25 000 Kč dražší. Berlingo XL s prodlouženým rozvorem náprav je dražší o 20 000 Kč.
 
Výbava Feel má navíc přední světlomety do mlhy, zadní parkovací asistent, automatické stěrače s dešťovým senzorem, dotykový 8“ displej, airbag spolujezdce ve střeše, kola 16“, kůží potažený volant, elektricky ovládaná okna předních i zadních dveří, podélné střešní nosiče atd. Takto vybavený vůz začíná s cenou 394 900 Kč pro motor 1,2 PureTech 110 MAN (při využití exkluzivního financování Citroën Privilege je tato cena ještě o 10 000 Kč nižší).
 
Vyšší úroveň výbavy XTR přidává k výbavě Feel několik prvků: hliníková kola 17“, deflektor předního a zadního nárazníku, specifické čalounění a oranžové doplňky. Ve verzi se zážehovým motorem cena tohoto vozu začíná na 419 900 Kč (resp. 409 900 Kč).
 
Nejvyšší úroveň Shine se vyznačuje panoramatickým střešním oknem s elektrickou sluneční clonou, systémem s odkládacím prostorem Modutop, automatickou dvouzónovou klimatizací a hliníkovými koly.
 
  • Citroën Berlingo - ceny pro český trh
  • Citroën Berlingo - ceny pro český trh
  • Citroën Berlingo - ceny pro český trh
  • Citroën Berlingo - ceny pro český trh
  • Citroën Berlingo - ceny pro český trh