Výsledky hledání | autoweek.cz

Výsledky hledání

 • Jako první cílem Tour de France projela Škoda Kodiaq

  25. 07. 2016 - Jako první cílem Tour de France projela Škoda Kodiaq

  Připravované velké SUV značky Škoda přivedlo peloton do cíle na Champs-Elysées. Za volantem vozu Škoda Kodiaq seděl vítěz Tour z roku 1987 Stephen Roche.
 • Kodiaq vyzkoušel závěrečnou etapu Tour de France

  24. 07. 2016 - Kodiaq vyzkoušel závěrečnou etapu Tour de France

  V závěrečné etapě závodu Tour de France převzalo vedení pelotonu nové SUV značky Škoda. V noci před svým hvězdným vystoupením se nový model značky Škoda seznámil s trasou, která začínala v Chantilly a vedla do 113 km vzdálené Paříže.
 • Přípravy na výrobu Škody Kodiaq

  19. 07. 2016 - Přípravy na výrobu Škody Kodiaq

  Škoda Auto využívá červencovou třítýdenní celozávodní dovolenou pro údržbu a optimalizaci výrobních zařízení. Těžištěm prací v Kvasinách je náběh modelu Škoda Kodiaq.
 • Dieselgate: úpravy softwaru jsou podvod!

  09. 07. 2016 - Dieselgate: úpravy softwaru jsou podvod!

  Majitelé vozů Volkswagen, Audi, Seat a Škoda s motory TDI EA 189 začali být svoláváni do servisů k úpravám softwaru. Italská organizace Altroconsumo ale u vozu Audi Q5 zjistila, že po této úpravě překračují jedovaté emise NOx o 25 % povolený limit! Mezinárodní zákaznická organizace BEUC označila řešení VW za podvod!
 • Škoda poodhaluje velké SUV Kodiaq

  07. 07. 2016 - Škoda poodhaluje velké SUV Kodiaq

  Velkým SUV Kodiaq vstupuje značka Škoda do nového segmentu. Současně jej uvádí jako začátek ofenzivy s vozy SUV. Spolu s novou generací modelu Yeti se tedy můžeme těšit na další významné novinky. Na trh bude model uveden počátkem roku 2017.
 • Ferat se vrací

  01. 07. 2016 - Ferat se vrací

  Posádka Jan Kopecký/Pavel Dresler nastoupí do vrcholné domácí soutěže s černým vozem Škoda Fabia R5. Škoda Motorsport při 43. Rallye Bohemia tímto zvláštním lakováním připomene 35. výročí vzniku legendárního československého kultovního filmu.
 • Změna v představenstvu Škoda Auto

  28. 06. 2016 - Změna v představenstvu Škoda Auto

  Klaus-Dieter Schürmann bude novým členem představenstva společnosti Škoda Auto za oblast ekonomie. Winfried Krause převezme funkci člena představenstva společnosti Volkswagen Užitkové vozy za oblasti financí a IT.
 • Škoda uvádí na trh akční verze Czech Team

  24. 06. 2016 - Škoda uvádí na trh akční verze Czech Team

  Akční verze Škoda Czech Team připomínají účast špičkových českých sportovců v olympijském klání. Nabízí zvýhodněné pakety výbav pro modely Citigo, Fabia, Rapid a Rapid Spaceback.
 • Škoda si vede úspěšně ve fleetovém prodeji

  23. 06. 2016 - Škoda si vede úspěšně ve fleetovém prodeji

  Škoda má po celé republice 37 fleetových center. Za prvních pět měsíců roku 2016 prodala česká automobilka velkoodběratelům více než 18 000 vozů.
 • Škoda Auto zřídí novou oblast Digitalizace

  22. 06. 2016 - Škoda Auto zřídí novou oblast Digitalizace

  Škoda posiluje své aktivity v segmentech Celopodniková digitalizace, Konektivita a Koncepce budoucí mobility. Digitalizace je součástí všech oblastí Strategie 2025.


<< < 55 / 218  > >>