dacii duster už lze objednávat | Aktuality | autoweek.cz

Dacii Duster už lze objednávat

Dacii Duster už lze objednávat

23.10.2013 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Dacia už začala přijímat objednávky na novou generaci svého SUV Duster.

Od uvedení na trh v roce 2010 Dacia už v České republice prodala 5700 vozů Duster. Přitom zpočátku prodej nestačil poptávce, protože nebylo k dispozici dost vozů. Dacia Duster se stala vítězem ankety AutoBest 2011.

Na autosalonu ve Frankfurtu Dacia předvedla novou generaci tohoto veleúspěšného SUV. Vzhledem k tomu, že se dá opět očekávat velký zájem o tento vůz, prodejci značky Dacia už začali přijímat objednávky zákazníků na novou generaci Dusteru, byť dodávky začnou během v listopadu.

Design exteriéru modelu Nová Dacia Duster byl zmodernizován tak, aby zvýraznil jeho všestranný styl. Interiér se úplně změnil s novou přístrojovou deskou. Nový Duster nabízí i více prvků výbavy: systém Dacia Media NAV, tempomat s omezovačem rychlosti, zadní parkovací senzory, systém elektronické kontroly stability (ESC).

Nový v nabídce je i zážehový motor 1,2 TCe 125, který snižuje spotřebu na 6,0 l /100 km. V nabídce je také varianta na LPG dodávaná přímo z továrny.  

Nová Dacia Duster si zachovává všechny vlastnosti, které stály za úspěchem modelu Duster, včetně pozoruhodné všestrannosti a terénních vlastností verze 4x2 a off-roadových schopností verze 4x4.

A to vše za stále za stejnou základní cenu. Ta je 249 900 Kč za verzi Access 1,6 16V 4x2. Verze s pohonem všech kol začínají na 314 900 Kč za variantu Cool 1,6 16V 4x4. Ceny zahrnují aktuální zvýhodnění Dacia Box. Nová Dacia Duster, stejně jako všechny modely značky Dacia, přichází se zárukou na tři roky nebo 100 000 km, v případě financování přes Dacia Finance na pět let.