das weltauto zavádí koncernovou záruku na ojeté vozy | Aktuality | autoweek.cz

Das WeltAuto zavádí koncernovou záruku na ojeté vozy

Das WeltAuto zavádí koncernovou záruku na ojeté vozy

12.02.2014 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Záruka poskytovaná značkou Das WeltAuto ve spolupráci se ŠkoFINem dává klientům jistotu, že se ani u ojetého vozu nemusejí obávat žádných problémů.

Celosvětová značka Das WeltAuto, což je celosvětový program prodeje ojetých vozů značek Volkswagen osobní vozy, Seat, Volkswagen Užitkové vozy a Škoda s centrální podporou ze strany koncernu Volkswagen, přináší ve spolupráci se společností ŠkoFIN na český trh koncernovou záruku na ojeté vozy všech uvedených značek.

Tento jedinečný produkt je dokonale přizpůsoben potřebám zákazníků programu prodeje ojetých vozů Das WeltAuto. Na rozdíl od většiny záruk na ojeté vozy se nejedná o produkt komerční pojišťovny, ale o koncernovou záruku.

 

Nová záruka Das WeltAuto může být za výhodných cenových podmínek sjednána pro ojetá vozidla až do 7 let stáří s maximálně 200 000 ujetými kilometry, což je další výhoda, kterou se tato novinka odlišuje od konkurence.

 

Zájemci o záruku Das WeltAuto si mohou zvolit jednu ze dvou variant záručního krytí:

1) Základní záruka Das WeltAuto se vztahuje na tři nejdůležitější a nejnákladnější konstrukční celky: motor, rozvodovku a převodovku.

2) Alternativou je rozšířená záruka Das WeltAuto, která pokryje náklady na opravu nebo výměnu až 14 konstrukčních celků: motoru, převodovky, rozvodovky, hnacích hřídelů, řízení, brzdové soustavy, palivového systému, elektrické soustavy, komfortních elektronických systémů, klimatizace, chladicí soustavy, bezpečnostních systémů, výfukové soustavy a pohonu na plyn, jedná-li se o originální systém přímo od výrobce.

 

Program záruk Das WeltAuto je dále rozdělen do několika kategorií podle stáří vozidla a počtu ujetých kilometrů.

Záruka Platinum platí pro zánovní, maximálně dvouleté vozy, které nemají za sebou více než 40 000 km, záruka Gold (základní záruční krytí) nebo Gold+ (rozšířené záruční krytí) se vztahuje na vozy do 5 let stáří s limitem 150 000 ujetých km. Poslední typ záruky je určen pro vozy staré 5 až 7 let, na jejichž ukazateli ujetých kilometrů svítí 150 000 až 200 000 km.

Jak je již u prodejců Das WeltAuto standardem, dostanou zákazníci, kteří si v programu Das WeltAuto zakoupí ojetý vůz do 5 let stáří a do 150 000 ujetých km, záruku Gold na jeden rok zdarma.

Od začátku února probíhá speciální akce, kdy zákazník při využití financování od ŠkoFINu získá při splnění výše uvedených podmínek rozšířenou záruku Gold+ bezplatně. Akční nabídka společností Das WeltAuto a ŠkoFIN je omezena počtem vozů, takže bude trvat dva až tři měsíce.

 

Záruka Das WeltAuto představuje pro majitele ojetého vozu spolehlivou ochranu před nečekanými výdaji v případě poruchy důležitých dílů a komponent vozidla. Škodní událost je flexibilně vyřízena přímo prodejcem Das WeltAuto, který kromě toho zajistí také rychlou a kvalitní opravu kvalifikovanými pracovníky autorizovaného servisu.

Opravu vozidla může realizovat kterýkoli smluvní partner Das WeltAuto nebo Škoda Plus v České republice. Stejně tak existuje možnost záruční opravy poškozeného vozidla v rámci záruky i v zahraničí.

Záruky kryjí i pohon na CNG pokud je původní přímo od výrobce.