diagnostic con 2020 už 22. září | Aktuality | autoweek.cz

Diagnostic Con 2020 už 22. září

Diagnostic Con 2020 už 22. září

08.09.2020 | | Autoservis

Diagnostic Con se v 8. ročníku stěhuje do nového víceúčelového kongresového areálu O2 Universum. Už 15. 9. se uzavírají registrace!
Po dvou letech bude Diagnostic Con opět větší a lepší, i když musela být přijata maximální opatření s ohledem na virus Covid-19. Každý účastník se může všech přednášek zúčastnit i online na dálku a získá také přístup k jejich záznamům s dalším bonusovým obsahem.
 
Konferenční sál ve víceúčelového kongresového areálu O2 Universum má kapacitu 1850 míst k sezení, ale bude sloužit maximálnímu počtu přibližně 500 účastníků, což odpovídá i současným opatřením vyhlášených českou vládou. Nové prostory umožní pohodlné rozestupy s možností sledovat přednášky odkudkoliv na velkoplošných plátnech. Dotazovat se přednášejících a interaktivně komunikovat s lidmi z publika bude možné přes speciální aplikaci z mobilu. Setkání a občerstvení pak budou probíhat ve velkém vstupním předsálí.
 
Poprvé v historii bude v ceně každé vstupenky i její online verze. Ta umožní sledovat všechny přednášky online v živém přenosu a ptát se přednášejících na dotazy prostřednictvím mobilní aplikace. Každý bude moci po akci sledovat přednášky i ze záznamu na FCD.eu, kde budou i doplňující odpovědi přednášejících na nejdůležitější dotazy.
 
Ať už tedy přijdou jakákoliv opatření nebo nečekané osobní události, o to nejdůležitější nikdo nepřijde. V případě nahlášení Vaší neúčasti do 15. 9. pořadatelé vrací 1000 Kč (40 eur) z ceny vstupného a přednášky bude možné sledovat online.       
 
Online vstupenka a videozáznam ze všech přednášek v ceně ​3800 Kč/149 eur bez DPH. Uzávěrka registrací je už 15. září!

Program konference

​1. část - superškolení
Podle dotazníků z minulých ročníků vyplývá, že je zájem o více technických přednášek. Proto budou připravena ta nejžhavější školicí témata a problémy řešené v rámci technické podpory za poslední dva roky.  První část bude nabitá technickými prezentacemi v podání zakladatele FCD.eu Libora Fleischhanse a jeho hostů.
Diagnostika filtrů částic jedinečnou specifickou FCD-rutinou
Nekonečné mýty o funkci systémů a komponent
Pestrý svět simulací. Jak maximalizovat účinnost hledání závad.
Jak bezpečně a logicky diagnostikovat hybridy
Význam měření emisí z pohledu diagnostiky vozidla

2. část - opravárenské prostředí
Diagnostici a opraváři snažící se odvádět svou práci dobře a přitom růst a profitovat nemohou zapomínat ani na podnikatelské prostředí, které jejich činnost ovlivňuje. Je zapotřebí se bránit proti všem nešvarům a zapojovat se naopak do dobrých projektů, které mohou pomoci tuto práci dělat efektivněji.
Měření emisí na SME - minulost, současnost a budoucnost
Soumrak náhradních dílů. Musíme po montáži opravdu ověřovat?
Spouštíme FCD servisy a projekt inteligentní autodiagnostiky.

Přesný časový harmonogram bude zveřejněn těsně před akcí na stránkách http://www.diagcon.cz.