driverama už má sídla v německu a nizozemsku | Aktuality | autoweek.cz

Driverama už má sídla v Německu a Nizozemsku

Driverama už má sídla v Německu a Nizozemsku

09.06.2021 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Nová online platforma pro výkup a prodej ojetých vozů společnosti Aures Holdings má nové sídlo v Německu a Nizozemsku a nabírá 200 dalších zaměstnanců pro pobočky. Výkup od zákazníků v Německu zahájí v červenci.
Nová online platforma Driverama pro výkup a prodej ojetých vozů v západní Evropě již má nové sídlo v Německu a Nizozemsku. Po dubnovém zahájení činnosti rozšiřuje svůj tým aby byla připravena na spuštění první maloobchodní pobočky v červenci a následnou rychlou expanzi.
 
Driverama je nová značka, koncept a obchodní subjekt společnosti Aures Holdings. Kombinuje to nejlepší z téměř třicet let zkušeností z maloobchodu s ojetými vozy, fyzickou infrastrukturu sítě autocenter AAA Auto, moderní datovou analýzu a aplikace s prvky strojového učení, umělé inteligence, včetně vlastních algoritmů pro vyhledávání nejvýhodnějších nabídek vozů.
 
V nových sídlech Driveramy působí obchodní a projektoví manažeři společnosti, kteří připravují start maloobchodních aktivit. Města, kde sídlí ústředí společnosti pro jednotlivé země, byla vybrána tak, aby odrážela sofistikovanou a technologickou nabídku společnosti Driverama. Nové kanceláře Driverama otevřela v centru Mnichova a v Amsterdamu. První pobočku, která zahájí výkup vozů, plánuje Driverama otevřít v červenci v Německu s více než 5000 vozidly na skladě. Během roku chce expandovat na 11 západoevropských trhů a stát se prvním obchodníkem s ojetými vozy bez hranic.
 
Driverama již vybudovala tým více než 80 zkušených profesionálů a má v plánu najmout dalších 200 zaměstnanců, kteří budou klíčoví pro zahájení maloobchodního provozu v Německu. Společnost, která se chce odlišit od své konkurence zaměřením na vysoký standard péče o klienty, vytvořila nové pozice jako jsou Car Genius, Customer Happiness Manager a Delivery Buddy, jejichž cílem je milionům zákazníků po celém kontinentu přinést transparentnější a snadnější způsob nákupu a prodeje ojetých vozů.