e.on výhodně odprodává automobily škoda octavia g-tec | Aktuality | autoweek.cz

E.on výhodně odprodává automobily Škoda Octavia G-Tec

E.on výhodně odprodává automobily Škoda Octavia G-Tec

18.01.2016 | | Aktuality

Energetická společnost E.on nabízí 36 vozů na CNG, které si za výhodnou cenu může pořídit každý, kdo chce jezdit levně a ekologicky. Automobily Škoda Octavia Combi G-TEC si lze rezervovat na webových stránkách společnosti.
Společnost E.on s poskytovatelem operativního leasingu LeasePlan nabízí jedinečnou příležitost vlastnit zánovní automobily Škoda Octavia Combi G-Tec 4TSI 81 kW na stlačený zemní plyn CNG s výbavou Elegance, které mají najeto v průměru zhruba 50 000 km a jejichž cena začíná na 380 700 Kč bez DPH.

„V segmentu CNG je obecně nedostatek bazarových vozů. Proto jde o jedinečnou šanci získat komfortní ekologický vůz za nízkou cenu,“ říká Petr Hrubý, odborník na CNG ze společnosti E.on Energie.

Nabídka zánovních automobilů Škoda Octavia G-Tec na stlačený zemní plyn zahrnuje celkem 36 vozů ve stejné výbavě a bílé barvě. Vozy jsou v provozu pouhých 18 měsíců. Kvůli omezenému počtu je však důležitá jejich rezervace.
„Zájemci mohou jednoduše zažádat o automobily na CNG prostřednictvím online formuláře, kde je nutné uvést také preferenční číslo vozidla. Před prodejem, který se uskuteční v březnu, projdou tato vozidla důkladnou prohlídkou, která zajistí majitelům garanci jejich stavu,“ objasňuje Hrubý.

Vůz Škoda Octavia G-TEC je vůbec nejprodávanějším automobilem na stlačený zemní plyn na českém trhu. Populární je zejména díky vysokému komfortu a nízkým provozním nákladům, když dokáže v běžném provozu jezdit za 1 Kč na 1 km. To může znamenat úsporu až 50 % za palivo proti běžným motorům na benzin nebo naftu.
 
Další informace a možnost rezervace jednotlivých vozů najdete na webu www.eon.cz/cng.