edwards odmění nejinovativnější diplomové práce | Aktuality | autoweek.cz

Edwards odmění nejinovativnější diplomové práce

Edwards odmění nejinovativnější diplomové práce

04.05.2016 | | Aktuality

Až 20 000 korun nabízí studentům společnost Edwards za inovativní diplomové práce v oblasti ekonomiky a techniky. Společnost Edwards, působící dlouhodobě i v České republice, vypsala soutěž v kategoriích technika a ekonomika. Nejlepší studenti budou mít možnost získat ve firmě i práci.
Společnost Edwards s administrativním a prodejním centrem v Brně a špičkovým výrobním závodem v Lutíně, oficiálně spustila soutěž Cena Edwards o nejinovativnější diplomovou práci. Přihlásit se mohou současní studenti i absolventi s již obhájenou diplomovou prací. Cena je udělována ve dvou kategoriích - Ekonomie a podnikání a Technika. A zájemci se do soutěže mohou přihlásit až do 15. října 2016.
 
„Dlouhodobě podporujeme vzdělávání v našem regionu a rozhodli jsme se tímto projektem finančně ohodnotit ty nejnadanější a nejpilnější studenty, kteří ve svých diplomových pracích přichází s inovativními nápady,“ říká Pavel Šustek, jednatel Edwards. Soutěž není zaměřena pouze na technologie, ale i na ekonomický segment.
 
Na stránkách www.cenaedwards.cz mohou studenti začít přihlašovat své diplomové práce. Práce musí být obhájena maximálně tři roky před přihlášením do soutěže a spolu s vlastním textem musí obsahovat shrnutí obsahu práce a vysvětlení, v čem je práce inovativní a jaké nové poznatky danému oboru přináší. Soutěž bude probíhat od 2. května do 15. října 2016, kdy je nejzazší termín přihlášení prací. Autoři nejlépe hodnocených prací obdrží odměnu 20 000 Kč, druhá místa 5000 Kč a třetí místa 3000 Kč a čtvrtá až šestá místa po tisícikoruně. Vyhlášení proběhne na podzim 2016 v Brně.
 
Soutěž Cena Edwards nese název po zakladateli společnosti F. D. Edwardsovi, který před téměř 100 lety založil ve Velké Británii první firmu vyrábějící vakuové vývěvy. „K takovému kroku potřeboval velkou kuráž, duši vizionáře a krapet štěstí. Dnešní doba přeje velkým i malým vynálezům, nápadům a inovacím. A přesně ty chceme ocenit,“ říká Iva Jungwirthová, manažerka pro klíčové zákazníky ve společnosti Edwards.
 
Více informací o soutěži naleznete na stránkách www.cenaedwards.cz.