Výsledky hledání | autoweek.cz

Výsledky hledání

 • Zastavení dodávek Golfu VIII signalizuje velký problém

  18. 05. 2020 - Zastavení dodávek Golfu VIII signalizuje velký problém

  Problémy s novým Golfem neustávají. Přitom právě teď je pro Volkswagen úspěch tak důležitý. Podle Automobilwoche stejné potíže se softwarem a systémem eCall zřejmě hrozí i pro Audi A3, Seat Leon a Škodu Octavia.
 • Volkswagen zastavil dodávky Golfu kvůli problému se softwarem

  15. 05. 2020 - Volkswagen zastavil dodávky Golfu kvůli problému se softwarem

  Volkswagen zastavuje dodávky 8. generace modelu Golf poté, co byl v některých vozidlech zjištěn problém se softwarem.
 • Nový Golf přináší digitální revoluci

  25. 10. 2019 - Nový Golf přináší digitální revoluci

  Volkswagen ve Wolfsburgu představil nejnovější generaci modelu Golf. Navzdory poprasku kolem elektromobility a nového ID.3 jde o nejdůležitější model v současném výrobním programu značky.
 • Dnes se představí Golf VIII. generace

  24. 10. 2019 - Dnes se představí Golf VIII. generace

  Volkswagen představí osmou generaci svého klíčového modelu, hatchbacku Golf, během čtvrtečního podvečera 24. října. Jeho výroba bude trvat o hodinu kratší dobu než dosud. V prosinci první vozidla dorazí k německým a rakouským prodejcům. Nová generace nenabídne elektricky poháněnou verzi.
 • Elektrifikace VW startuje s ID.3

  10. 09. 2019 - Elektrifikace VW startuje s ID.3

  Kompaktní automobil velikosti Golfu zahajuje globální přechod Volkswagenu k cenově dostupným elektricky poháněným vozidlům s akumulátory.
 • ID.3 bude mít světovou premiéru na IAA

  02. 09. 2019 - ID.3 bude mít světovou premiéru na IAA

  Elektromobilita bude klíčovým tématem expozice společnosti Volkswagen na autosalonu ve Frankfurtu. V centru pozornosti bude především ID.3, první plně elektrický model Volkswagenu založený na nové platformě MEB. Kvůli němu musí počkat i premiéra osmé generace Golfu.
 • Golf VIII: začalo odpočítávání

  29. 08. 2019 - Golf VIII: začalo odpočítávání

  Přes veškerou euforii, která obklopuje elektromobily, když Volkswagen uvádí nový Golf, jde o mimořádnou událost. Kompaktní bestseller už se vyrábí v sedmé generaci a vyrobeno bylo víc než 35 milionů kusů. Pro další úspěch značky má existenční význam.
 • VW ukáže na IAA ve Frankfurtu novou tvář

  23. 08. 2019 - VW ukáže na IAA ve Frankfurtu novou tvář

  Společnost VW chce na IAA 2019 ve Frankfurtu nad Mohanem pod heslem „Nový Volkswagen“ představit světové veřejnosti nové logo, první audio logo a novou podobu značky. Volkswagen věří, že s elektromobilem ID.3 přinese stejný historický průlom jako s Broukem a Golfem.
 • Ferrari rozšíří nabídku - ale ne moc

  20. 08. 2019 - Ferrari rozšíří nabídku - ale ne moc

  V kalifornském golfovém resortu Pebble Beach na pacifickém pobřeží probíhá největší setkání klasických a exkluzivních automobilů Concours d’Elegance. Nejvyšší představitel FCA a Ferrari John Elkann zde poodhalil své plány pro nejbližší budoucnost.
 • Prosluněné Automobilové klenoty

  23. 06. 2019 - Prosluněné Automobilové klenoty

  Druhý ročník přehlídky automobilové a motocyklové nádhery v pražském Golf Clubu Hostivař se setkal s velkým zájmem. Více než stovku nejkrásnějších automobilů a motocyklů obdivovaly tisíce návštěvníků.


<< < 1 / 17  > >>