13. transportersraz již tento víkend | Doprava | autoweek.cz

13. Transportersraz již tento víkend

13. Transportersraz již tento víkend

02.06.2017 | | Doprava

V pořadí již třináctý celorepublikový Transportersraz se uskuteční od 2. do 4. června 2017 v kempu Dolce u Trutnova. Letošní oslavy 70. narozenin legendárního modelu značky Volkswagen Užitkové vozy proběhnou ve stylu hippie za účasti 180 vozidel modelových řad T1 až T6.
Transportersraz organizuje Transporterclub za podpory českého zastoupení značky Volkswagen Užitkové vozy. Na největší sraz Transporterů v České republice přijede tento víkend 180 vozidel modelových řad T1 až T6. Zájem o účast projevilo dokonce více než 200 majitelů Transporteru, počet účastníků je však omezen kapacitou kempu Dolce u Trutnova.
 
Organizátoři z Transporterclubu, podporovaní českým zastoupením značky Volkswagen Užitkové vozy, připravili pro účastníky všech věkových kategorií stylový víkend plný hudby, zábavy a skvělých zážitků. Hned po pátečním příjezdu do romantického kempu v malebném podhorském údolíčku na břehu přírodního koupaliště čeká na účastníky večerní opékání pověstných currywurstů u zastřešeného ohniště při zpěvu za doprovodu kytary.
 
Hlavní program Festivalu s atmosférou ve stylu hippie vypukne v sobotu. Po dopolední spanilé jízdě Transporterů po okolí s mnoha přírodními krásami bude odpoledne následovat zábavný program s hravými i adrenalinovými soutěžemi a atrakcemi pro rodiny s dětmi. Zájemci budou moci usednout za volant v rámci testovacích jízd nejen s vozidly řady T, ale také se zcela novým modelem Crafter. Večerní raut pro všechny účastníky doprovodí koncerty pozvaných kapel Beatles Revival, Republic of Two, Night Session a Sto Zvířat.
 
Transporterclub byl založen v roce 2004 a od roku 2011 intenzivně spolupracuje s dovozcem Porsche Česká republika, s prodejní a servisní sítí značky Volkswagen Užitkové vozy a s mnoha dalšími partnery. Fanoušci Transporteru mohou po registraci bezplatně používat webové fórum Transporterclubu. Plnohodnotné členství je podmíněno uhrazením členského příspěvku ve výši 490 Kč/rok a je spojeno s řadou výhod. Kromě celorepublikového srazu Transportersraz se pravidelně konají také menší regionální srazy a další akce pro členy klubu.
 
Transporterclub byl založen v roce 2004 a od roku 2011 intenzivně spolupracuje s dovozcem Porsche Česká republika, s prodejní a servisní sítí značky Volkswagen Užitkové vozy a s mnoha dalšími partnery.