emil frey select mění český trh s ojetými vozy | Aktuality | autoweek.cz

Emil Frey Select mění český trh s ojetými vozy

Emil Frey Select mění český trh s ojetými vozy

27.09.2018 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Program certifikovaných ojetých vozů Emil Frey Select vstoupil na český trh teprve letos na jaře, ale již po půl roce jeho aktivního působení je zřejmé, že se mu podařilo splnit hlavní úkol - změnit tuzemský trh ojetých vozů k lepšímu.
Švýcarská rodinná firma Emil Frey, která je největším automobilovým prodejcem v Evropě, odstartovala letos v březnu svůj certifikovaný program prodeje ojetých vozů se zárukou pod názvem Emil Frey Select. K dlouholetým značkovým programům Citroën Select a Peugeot vyzkoušené vozy tak přibyl silný partner, který má ve své nabídce zhruba 800 vozů všech značek.

Ze spolupráce s Emil Frey Select synergicky profitují i oba značkové programy. Celkem se v rámci těchto tří programů od ledna do srpna prodalo 2196 vozů. Ve své snaze pokračuje uváděním dalších novinek a inovací, které korespondují s dlouholetou filozofií švýcarských majitelů a jsou orientovány ve prospěch zákazníků.

Ke třem dosavadním pražským prodejním místům (Praha 5 - Pekařská ulice, Praha 9 - Kolbenova a Černý Most) nově přibyl i velký prodejní areál Car Park Hostivař v Praze 10 v Pražské ulici, což je další významný krok na cestě ke spokojeným zákazníkům.
V rámci programu Emil Frey Select jsou ojeté vozy v nabídce rozděleny do tří skupin - Roční vozy, které tvoří nadpoloviční většinu nabízených automobilů, a kategorie Comfort a Economy. Pro všechny je samozřejmostí před zařazením do prodeje pečlivá technická kontrola s certifikací a minimálně roční celoevropská plnohodnotná záruka a asistence.

Každý vůz zařazený do prodeje v rámci Emil Frey Select je zájemcům rovněž k dispozici pro okamžitou testovací jízdu. Dalším bonusem je nabídka výkupu stávajícího vozu.

Zdeněk Fořt, ředitel divize ojetých vozů Emil Frey: „Po půl roce fungování programu Emil Frey Select v Česku mohu s radostí konstatovat, že vstup na tuzemský trh ojetých vozů se povedl dle našeho očekávání. Úspěch Emil Frey Select vychází z toho, že stále více českých zákazníků hledá při koupi ojetého automobilu seriózního a férového partnera, který jim nabídne zcela transparentní přístup a poskytne jim takové služby a kvalitativní standardy, jež si nezadají s úrovní prodeje nových osobních vozů. A to jsme stále jenom na začátku…“