essox exkluzivním partnerem hyundai finance | Aktuality | autoweek.cz

ESSOX exkluzivním partnerem Hyundai Finance

ESSOX exkluzivním partnerem Hyundai Finance

07.01.2021 | | Aktuality

Exkluzivním partnerem pro značkové financování Hyundai Finance se od ledna stala společnost ESSOX.
Společnosti Hyundai Motor Czech a ESSOX uzavřely smlouvu o výhradním poskytování finančních služeb. Smlouva o spolupráci je uzavřena na tři roky a exkluzivní partnerství začalo platit 1. ledna tohoto roku. ESSOX poskytne služby v oblasti financování vozidel nejen koncovým vlastníkům nových vozů, ale zajistí také financování skladových vozů pro dealerskou síť Hyundai. Nová smlouva na finanční služby od ESSOX by měla ještě více zlepšit zákaznickou zkušenost nových majitelů automobilů Hyundai.
 
Společnost ESSOX vznikla v roce 1993 jako poskytovatel spotřebitelského financování a leasingu. V roce 2003 došlo ke vstupu do finanční skupiny Komerční banky a Société Générale. Dnes společnost patří mezi nejvýznamnější poskytovatele nebankovních finančních služeb v celé České republice. Od 1. července 2016 se společnost ESSOX stala stoprocentním vlastníkem společností PSA Finance Česká republika. ESSOX je specialistou na podporu prodeje nových i ojetých vozů pod značkou ESSOX i poskytovatelem značkového financování pro automobily značek Peugeot, Citroën a DS. Nabízí produkty v oblasti úvěru a finančního leasingu soukromým osobám, podnikatelům a firmám.
 
„S prodejem nových vozů jde ruku v ruce i poskytování atraktivních a výhodných finančních produktů. V roce 2020 jsme inovovali téměř kompletní produktovou nabídku a svým zákazníkům nyní poskytujeme modely, které se řadí k technologické a designové špičce na trhu. Spojení se silným a zkušeným partnerem v oblasti finančních služeb nám umožní poskytnout našim zákazníkům při nákupu nového automobilu ještě atraktivnější financování pro snadnější pořízení nového vozu Hyundai,“ uvedl Martin Saitz, generální ředitel společnosti Hyundai Motor Czech.
 
„Jsem ráda, že naše služby oslovily tak důležitého hráče na českém automobilovém trhu, jakým Hyundai bezpochyby je. Těším se na vzájemnou spolupráci a věřím, že zákazníci autosalonů Hyundai u nás budou v těch nejlepších rukou. Naše ambice, a to mě velmi těší, se protnuly i v oblastech udržitelné mobility a elektromobility, kterým se plánujeme intenzivně věnovat. V neposlední řadě se můžeme navzájem obohatit i na poli technologických inovací zaměřených na zvýšení klientského komfortu, na kterých v ESSOXu neustále pracujeme, a pevně věřím, že zákazníci Hyundai je ocení,“ řekla Jana Hanušová, generální ředitelka ESSOX.