ford otevřel nové školicí centrum | Aktuality | autoweek.cz

Ford otevřel nové školicí centrum

Ford otevřel nové školicí centrum

16.03.2018 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Český Ford v Praze otevřel nové školicí centrum, kde bude nově školit také prodejce a netechnický personál. Ford hodlá zkvalitněním výuky dosáhnout vyšší úrovně poprodejních služeb. Plocha nového školicího střediska činí více než 572 m2 a odpovídá nejvyšším technickým nárokům.
Společnost Ford Motor Company slavnostně zahájila činnost svého nového školicího centra v Toužimské ulici v pražských Letňanech. Technické školicí centrum společnosti Ford Motor Company fungovalo již od roku 1996 v Mělníku, kde bylo až do konce loňského roku proškoleno celkem 34 222 osob. Staré prostory v Mělníku však přestaly stačit, a tak společnost začala pro tyto potřeby hledat modernější a prostornější místo.
 
Za pomoci realitního společnosti Cushman & Wakefield český Ford našel ideální prostory ve zcela nové a moderní budově v Business Parku Letov v Letňanech. Nové školicí centrum tak využívá hned několika výhod:
- je podstatně blíže sídlu společnosti (Karlín, Praha 8)
- je velmi dobře dostupné autem i v rámci pražské MHD
- výborně vyhovuje velikostí i dispozicí svých prostor
- bonusem je možnost stravováni či ubytováni v pěší dostupnosti.
 
„V novém středisku máme přesně to, co jsme potřebovali. Budova splňuje veškeré nároky Ford Motor Company a celková plocha činí více než 572 m2, máme tu k dispozici dvě učebny, které mohou fungovat nezávisle na sobě, velkou dílnu pro celkem šest vozů – a k tomu dostatečné množství skladových, kancelářských a dalších prostor,“ vysvětluje manažer technických služeb českého Fordu Ing. Václav Bejček.
 
S přestěhováním ztratilo školicí středisko ze svého názvu slovo „technické“ a na oplátku získalo další nové úkoly.
 
„Zatímco dřív jsme v technickém školicím středisku byli zaměřeni jen na technická školení. Nyní se zaměříme i na výuku prodejců a dalšího netechnického personálu našich autorizovaných partnerů (dealerů). Nové školicí středisko odpovídá požadavkům, které přináší nové technologie v našich vozech. Chystáme se aplikovat pokrokové, praktické a efektivní metody výuky, které zajistí její vyšší intenzitu a kvalitu, což se odrazí v celkové úrovni poprodejních služeb Ford,“ vysvětluje ředitel poprodejních služeb českého Fordu Dušan Fornůsek.
 
„Máme v plánu pořádat tu marketingové a PR akce,“ dodal Dušan Fornůsek. O tom, že je nové školicí středisko k takovým účelům vhodné, se při jeho slavnostním otevření přesvědčili i novináři, kteří se tu zároveň poprvé seznámili s novými užitkovými modely Ford Transit Custom a Tourneo Custom, které přijdou do prodeje v průběhu letošního roku.
 
  • Ford otevřel nové školicí centrum
  • Ford otevřel nové školicí centrum
  • Ford otevřel nové školicí centrum
  • Ford otevřel nové školicí centrum
  • Ford otevřel nové školicí centrum