volkswagen užitkové vozy spouští projekt das rentauto | Aktuality | autoweek.cz

Volkswagen Užitkové vozy spouští projekt Das RentAuto

Volkswagen Užitkové vozy spouští projekt Das RentAuto

09.06.2015 | | Aktuality

Originální půjčovna užitkových vozů Volkswagen Das RentAuto nabízí prostřednictvím 20 prodejců značky Volkswagen Užitkové vozy 80 vozů Transporter, Caravelle a Crafter k pronájmu na jeden až 30 dní.
Volkswagen Užitkové vozy připravil pro české zákazníky službu Das RentAuto. Originální půjčovna užitkových vozů Volkswagen zákazníkům pomůže vyřešit mobilitu ve výjimečných situacích, ať se jedná o svatbu, stěhování, dovolenou nebo sezónní výkyvy poptávky u podnikatelů. Das RentAuto je službou koncipovanou pro velmi široký okruh potenciálních zákazníků ze soukromé i podnikatelské sféry.

Komfortní, bezpečné a spolehlivé řešení krátkodobé mobility s vysokými nároky na užitné vlastnosti je k dispozici od 1. června u 20 prodejců značky Volkswagen Užitkové vozy po celé České republice. Zákazník může svůj vůz bezpečně zaparkovat u prodejce a odjet na jeden až 30 dní v jednom z 80 nabízených užitkových vozů Volkswagen Transporter, Caravelle a Crafter. Transparentní služby jsou doplněny pojištěním s nízkou spoluúčastí (1 % nebo 1000 Kč).

 „Většina řidičů usedá za volant osobních vozů, ale čas od času přináší život okamžiky, kdy je zapotřebí větší, praktičtější a robustnější vozidlo Jedná se například o svatby, stěhování, rodinné dovolené, výlety s přáteli nebo přepravu sportovních týmů. Podnikatelé se zase mohou potýkat se sezonními výkyvy poptávky, k jejichž pokrytí jejich stálý vozový park nemusí postačovat. Řešením pro všechny tyto situace je Das RentAuto, originální půjčovna užitkových vozů Volkswagen.,“ říká Jan Procházka, ředitel divize Volkswagen Užitkové vozy společnosti Porsche Česká republika.

Zákazník má k dispozici nové užitkové vozy ve stáří maximálně sedm měsíců, přičemž vybírat si může z rozmanitých variant pro přepravu nákladu a osob. Ve všech případech jde o komfortní a bezpečné automobily s prostorným interiérem, v jejichž výbavě je mj. i klimatizace, audiosystém a kompletní soubor nejmodernějších bezpečnostních prvků.

Půjčovna užitkových vozů Volkswagen Das RentAuto nabízí pronájem vozidel na dobu 1 až 30 dní. Nabídka je rozdělena do dvou časových pásem, která se liší podmínkami pronájmu. Při pronájmu vozidla na 1 až 13 dní platí denní limit 500 km a celkový limit 3500 km. Pro delší pronájmy vozidla (14 až 30 dní) jsou stanoveny zvýhodněné sazby při zachování celkového limitu 3500 km. V obou případech je při překročení limitu ujetých kilometrů účtován navíc poplatek ve výši 2 Kč/km.

Ceny pronájmu skříňového vozu Transporter začínají již od 1000 Kč/den za vozidlo s objemem nákladového prostoru až 6,7 m3 a délkou ložné plochy 2970 mm. Transporter Kombi s cenou od 1200 Kč/den má až devítimístný interiér s dostatkem místa pro zavazadla nebo náklad. Caravelle je za cenu od 1300 Kč/den pro komfortnější přepravu až osmi osob. Pro nejtěžší úkoly je k dispozici Crafter s cenou od 1200 Kč/den, který náklad o objemu až 14 m3.