moog uvádí na trh sady axiálních táhel a ochranných manžet | Autoservis | autoweek.cz

MOOG uvádí na trh sady axiálních táhel a ochranných manžet

MOOG uvádí na trh sady axiálních táhel a ochranných manžet

09.03.2017 | Rybecký Vladimír | Autoservis

Nové sady axiálních táhel a ochranných manžet MOOG v kvalitě originální výbavy šetří mechanikům čas a vztahuje se na ně nadstandardní záruka. 
Federal-Mogul Motorparts, divize Federal-Mogul Holdings LLC, uvádí na trh novou řadu axiálních táhel a manžet značky MOOG, koncernové značky komponent pro řízení a odpružení. Díky sadám v kvalitě originální výbavy dostávají mechanici naráz k dispozici všechny potřebné komponenty, což zkracuje dobu potřebnou k provedení opravy.
 
Řada se v současné době sestává ze 78 různých sad, které pokrývají hlavní modely osobních a dodávkových vozidel v Evropě, na Blízkém východě a v Africe včetně modelů Audi A3 (03 -> 12), BMW řad 1/3 (03 -> 13), Renault Clio a Mégane (MK I – III) a Volkswagen Golf (MK IV – VII).
 
Manžety na axiální táhla mají důležitou úlohu při udržování bezpečnosti a ochraně systému řízení vozu. Zabraňují pronikání špíny, vody a prachu ke kloubu axiálního táhla, přispívají k zachování kvality maziva v řídicím systému a eliminují možnost vzniku koroze a předčasného opotřebení. Podle značky MOOG stojí roztržený návlek za většinou poruch axiálního táhla, proto naléhavě doporučuje výměnu návleku v případě poškození i při instalaci nového táhla.
 
„MOOG vždy hledá možnosti, jak usnadnit mechanikům život. To, že jsme vše, co je potřeba pro dokončení práce, zařadili do jediného balení, znamená, že má servis o starost méně. Na sady se také vztahuje naše nadstandardní tříletá záruka, takže si mechanici mohou být kvalitou opravy jistí,” řekl Richard Knox, produktový manažer Federal-Mogul Motorparts pro díly podvozku značky MOOG v regionu Evropa, Blízký východ a Afrika.
 
Sada obsahuje axiální táhlo, manžetu, dva upevňovací díly z kovového kabelu a sáček maziva.