free2move alternativou k nákupu automobilu | Aktuality | autoweek.cz

Free2Move alternativou k nákupu automobilu

Free2Move alternativou k nákupu automobilu

26.06.2020 | Rybecký Vladimír | Aktuality

V celé Francii je v rámci nové moderní služby Car On Demand pro jednotlivce a firmy k dispozici více než 2000 automobilů. Free2Move po úspěšné zkušební fázi rozšiřuje nabídku měsíčního předplatného bez závazku.
Služba Car On Demand ve Francii rozšiřuje nabídku mobility značky Free2Move, která zahrnuje carsharing, krátkodobý, střednědobý a dlouhodobý pronájem, přístup k nabíjecím stanicím, parkování a online správu vozového parku.
 
Nová nabídka cílí na uživatele, kteří potřebují mít k dispozici po dobu několika měsíců bez smluvního závazku z hlediska doby pronájmu automobil za rozumnou cenu. Pro soukromé zákazníky je Free2Move Car On Demand alternativou k nákupu automobilu nebo dlouhodobému pronájmu díky online řešení přizpůsobenému potřebám mobility pro dobu několika měsíců.
 
Car On Demand poskytuje potřebnou flexibilitu: uživatel může každý rok změnit auto a předplatné kdykoli zastavit a zase obnovit. Firemním zákazníkům, kteří rozjíždějí nové podnikání a neví, jak se jim bude dařit, poskytuje nabídka bez závazků flexibilitu, která je založena na měsíční bázi a usnadňuje jim řízení firmy. 
 
Související služby v balíčku all-inclusive
Free2Move disponuje pro tuto službu více než 2000 vozů a 50 verzí modelů značek Peugeot, Citroën, DS Automobiles a Opel, tedy nejnovější automobily s elektrickým pohonem i se spalovacími motory za nejlepší ceny. Online předplatné služby zahrnuje:
- nabídku jedné výměny vozu ročně
- údržbu, včetně prohlídek a servisu vozidla a výměny pneumatik
- asistenci 7/7 v případě poruchy, nehody nebo potřeby telefonické rady
- bezkontaktní doručení vozu a jeho vyzvednutí na požadované adrese.

Pro zjednodušení administrativních postupů Car On Demand sdružuje všechny související služby na jedné měsíční faktuře. Služba Car On Demand je zatím k dispozici pouze ve Francii.