initiale paris značí exkluzivní verze vozů renault | Aktuality | autoweek.cz

Initiale Paris značí exkluzivní verze vozů Renault

Initiale Paris značí exkluzivní verze vozů Renault

14.11.2014 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Renault zavedl označení Initiale Paris, které vyjadřuje nabídku maximálního komfortu ve vozech této značky. Bude použito u špičkových verzí nejdůležitějších modelových řad k vyjádření jejich posunu směrem k vyšším segmentům.

Jako první se s označením Initiale Paris představila exkluzivní verze modelu Clio a poté se objevilo u nové generace vozu Espace.

 

Exkluzivní verze Initiale Paris mají čtyři základní rozlišovací prvky: výrazný vzhled, lepší kvalitu konečné úpravy, výjimečný komfort a nadstandardní zákaznický servis spočívající v individualizovaném monitoringu. Initiale Paris se tak stane kombinací toho nejlepšího, co Renault svým zákazníkům nabízí: kvalitní zkušenost s vozidly a souvisejícími službami.

 

Barvy, materiály a výbava jsou voleny s cílem přispět k dosažení vysoké úrovni komfortu pro zpříjemnění pobytu ve voze. Podle tiskové informace Renaultu je cílem označení Initiale Paris poskytnout autentický emociální zážitek působící na všechny smysly:

- Svůdnost - stylem vyvolávajícím emoce. Produkty označené Initiale Paris nabídnou osobitý design, kvalitní materiály a jejich zpracování, pečlivě propracované akustické a teplotní prostředí a nenápadně integrovaná špičková technická řešení.

- Živost - vychází ze závazku Renaultu usnadnit život svým zákazníkům inovacemi a všeobecným zavedením techniky zaměřené na používání a komfort. To platí také pro motory, upřednostňující jízdní vlastnosti při každodenním používání a ohleduplnost k životnímu prostředí. Nabízejí komfort, spokojenost a potěšení z řízení.

- Přívětivost - poskytují se specifické služby, které utužují blízký vztah se zákazníky a podporují jejich pocit důvěry.

 

Vozidla označená Initiale Paris budou zřetelně a okamžitě rozpoznatelná navenek štítkem Initiale Paris, exkluzivním lakem, výrazným světelným podpisem, specifickými litými koly, výraznou přídí a krytem zadního nárazníku. V interiéru přinesou pečlivé zpracování ušlechtilých a vysoce kvalitních materiálů (např. usně s přírodním lícem Nappa), pohodlnější sedadla, vylepšený akustickým a tepelným komfortem.

 

Nový Espace ve verzi Initiale Paris zaujme originálním lakem Noir Améthyste (Ametystová čerň) s temným metalizovaným švestkovým odstínem. Vyhřívaná přední masážní sedadla mají nastavení v 10 směrech pohybu (z nichž osm je elektricky), relaxační hlavové opěrky a vyhřívání i sedadel ve druhé řadě. Prémiový audiosystém BOSE poprvé ve voze používá zvuk BOSE Surround.

 

Modelová řada Clio ve verzi Initiale Paris je určena perfekcionistům hledajícím odlišnost, exkluzivitu, vytříbenost, komfort a kvalitu bez okázalosti. Clio Initiale Paris od vozidel řady Clio odlišují vnější designové prvky, nový matný odstín Ivoire (slonovinový) a exkluzivní metalizovaný odstín Gris Givre (šedá Givre). Sportovní sedadla mají výškově nastavitelný sedák u řidiče i spolujezdce. Řadicí páka má speciální hlavici ze zinkové slitiny Zamac  a pedály jsou hliníkové.

 

Zákazníkům verzí Initiale Paris poskytuje Renault exkluzivní služby prostřednictvím vyhrazeného call centra s cílem poskytnout konkrétní a individualizované odpovědi na žádosti o pomoc v případě problému, ale také na žádost domluvení si schůzky v síti do 24 hodin, zkušební jízdy, údržby a asistence ve smluvních servisech. Balíček služeb Initiale Paris zahrnuje:

- rozšíření záruky, asistenci s odstraněním poruchy v případě ztráty klíčů, závady, prázdné palivové nádrže a propíchnutí pneumatiky

- výměnu všech opotřebených součástek (vyjma pneumatik)

- veškeré služby uvedené v příručce pro údržbu nebo v listu Údržba a Záruka, které jsou v souladu s doporučeními výrobce a pro schválenou dobu a počet ujetých kilometrů, což jsou zejména výměna oleje produkty doporučenými výrobcem, doplnění kapalin (posilovač řízení, ostřikovače, brzdy, chlazení), diagnostika elektroniky, 15 kontrolních bodů na důležitých součástkách vozidla (viz příručku pro údržbu vozidla) a diagnostiku bezpečnostních systémů.

 

Údržbové služby prováděné ve stanovených intervalech zahrnují práci a dodání maziv, ingrediencí a součástek nezbytných k těmto úkonům (záruka opravy 12 měsíců).

 

Služby nabízené v balíčku Services Initiale Paris jsou při každé údržbě doplněny balíčkem Services Initiale Paris Sérénité, zahrnujícím např. službu jockey pro vyhledávání vozidla zákazníka a jeho vrácení zpět, poskytnutí náhradního vozidla odpovídající kategorie a umytí vnějšku a interiéru vozidla. Tyto služby platí pro celou Evropu se specifiky uplatňování a zpoplatnění podle dotyčné země.

  • Initiale Paris značí exkluzivní verze vozů Renault
  • Initiale Paris značí exkluzivní verze vozů Renault
  • Initiale Paris značí exkluzivní verze vozů Renault
  • Initiale Paris značí exkluzivní verze vozů Renault
  • Initiale Paris značí exkluzivní verze vozů Renault
  • Initiale Paris značí exkluzivní verze vozů Renault
  • Initiale Paris značí exkluzivní verze vozů Renault
  • Initiale Paris značí exkluzivní verze vozů Renault