isuzu slaví exkluzivními verzemi d-max edition 10 | Aktuality | autoweek.cz

Isuzu slaví exkluzivními verzemi D-Max Edition 10

Isuzu slaví exkluzivními verzemi D-Max Edition 10

02.05.2016 | Rybecký Vladimír | Aktuality

K výročí svých 10. narozenin prodejní organizace Isuzu Sales Deutschland přichází japonský výrobce užitkových a nákladních vozidel s limitovanou sérií vozů Edition 10. Vozy D-Max Edition 10 budou k dispozici ve třech úrovních výbav Comfort, Sport a Premium i u prodejců v České republice.
Isuzu D-Max Edition 10 Comfort budou nabízeny ve variantě Space Cab a Double Cab v metalické barvě Mineral Grey nebo Green Tundra, s přímo řazenou nebo samočinnou převodovkou, tažným zařízením, zadními parkovacími senzory, ochranou nákladového prostoru, krytem nákladního prostoru Mountain Top, 17“ koly z lehkých slitin a řadou dalších prvků výbavy. S cenovým zvýhodněním více jak 48 000 Kč to bude přitažlivá nabídka.
 
Jako další bonus k deseti letům společnosti bude nabízen verze Edition 10 Sport s 18“ koly z lehkých slitin, sportovním krytem nákladového prostoru Alpha v barvě vozu, designovým předním rámem spojeným s ochranným krytem motoru, navigačním systémem Pioneer včetně mediacentra a zadními parkovacími kamerami. Vozy Edition 10 Sport budou v barvách Venetian Red nebo Splash White s cenovým zvýhodněním pro zákazníka 71 900 Kč
 
Na vrcholu je varianta Edition 10 Premium, která zákazníkům nabídne kožená a vpředu vyhřívaná sedadla, elektricky nastavitelné sedadlo řidiče, automatickou klimatizaci, Hardtop Alpha v barvě vozu, 18“ disky kol z lehkých slitin, navigační systém Pioneer včetně mediacentra a zadní parkovací kamery, kryt nákladové plochy Sport Guard a mnoho dalšího. Vůz bude nabízen s cenovým zvýhodněním pro zákazníka ve výši 61 000 Kč
 
Isuzu D-MAX je všestranný pick-up s rozsáhlými možnostmi využití nejenom pro firemní, ale i soukromé zákazníky. U dvoumístné kabiny Single Cab je možná volba mezi pohonem zadních nebo všech kol. U provedení Space Cab s 2 + 2 místy a u pětimístných modelů Double Cab je v sériové výbavě pouze pohon 4x4. Pro Space Cab a Double Cab je pětirychlostní automatická převodovka jako volitelná alternativa k sériové šestirychlostní přímo řazené převodovce. Isuzu D-MAX s kabinou Single Cab a Space Cab je u všech verzí s pohonem všech kol dostupný také jako Cab & Chassis.
 
Nákladová plocha nabízí velkou kapacitu pro neskladný a těžký náklad, obzvláště v provedení Single Cab díky využitelné nákladové délce 231cm. Užitečná hmotnost je 1080 kg u verze 4x2, respektive 1011 kg u verze 4x4. Ideálním kompromisem mezi nabídkou prostoru a objemu nákladu je 2+2 verze Space Cab s 180 cm dlouhou nákladovou plochou a užitečnou nosností až 960 kg. Ještě vyšší nároky na pohodlí při cestování a reprezentativní vystupování splní čtyřdveřové modely Double Cab, s nimiž lze zvládnout i velký náklad díky délce nákladové plochy 155 cm délky a užitečné nosnosti až 956 kg.
 
Všechny verze pohání čtyřválcový vznětový motor DOHC o objemu 2,5 l s přímým vstřikováním Common Rail a přeplňováním dvěma turbodmychaldy. Výkon má 120 kW (163 k) a maximální točivý moment 400 N.m v rozpětí otáček mezi 1400 až 2000/min. Kombinovaná spotřeba paliva je mezi 7,3 a 8,4 l/100 km (podle verze nástavby).
  • Isuzu slaví exkluzivními verzemi D-Max Edition 10
  • Isuzu slaví exkluzivními verzemi D-Max Edition 10
  • Isuzu slaví exkluzivními verzemi D-Max Edition 10
  • Isuzu slaví exkluzivními verzemi D-Max Edition 10
  • Isuzu slaví exkluzivními verzemi D-Max Edition 10
  • Isuzu slaví exkluzivními verzemi D-Max Edition 10