jaguar a land rover v plzni | Aktuality | autoweek.cz

Jaguar a Land Rover v Plzni

Jaguar a Land Rover v Plzni

15.03.2018 | Rybecký Vladimír | Aktuality

V Plzni byl otevřen nejmodernější showroom vozů značek Jaguar a Land Rover v České republice. Autosalon Dajbych se specializuje na autorizovaný prodej a servis luxusních vozů.
V Plzni se zákazníkům otevřelo nejnovější a nejmodernější prodejní a servisní centrum Jaguar Land Rover v České republice. Nový showroom společnosti Dajbych se vyznačuje zcela nových designovým konceptem, který odpovídá aktuálním trendům prodejních míst luxusních vozů.
 
Autosalon Dajbych je v západočeské metropoli už dlouhá léta spojen se značkou Land Rover a výkonnými offroadovými speciály Toyota a Isuzu. S novým showroomem však do Plzně přichází i další britská legenda Jaguar. Tato prémiová značka v západních Čechách dosud nikdy neměla zastoupení.
 
Plzeňský showroom Jaguar Land Rover představuje nejnovější a nejmodernější prodejní prostory automobilů v České republice. Jedná se o první otevřený autosalon podle zcela nového konceptu Jaguar Land Rover. Odpovídá nadstandardním požadavkům na prezentační a prodejní místo luxusních automobilů, které mají značky Jaguar a Land Rover ve své nabídce.
 
Při příležitosti zahájení prodeje vozů Jaguar v Plzni i otevření nového showroomu Autosalonu Dajbych se koná veřejně přístupná výstava historických vozů Jaguar. Výstava, která je ke zhlédnutí v prostorách nového showroomu na adrese Na Výsluní 33 v Plzni na Bručné, potrvá až do 20. března a jsou na ní k vidění opravdové unikáty, které byly pro tuto výstavu zapůjčeny ze soukromých sbírek. Jde například o Jaguar E-Type z konce 60. let nebo jeden z nekrásnějších vozů historie Jaguar XK 120, který na konci 40. let držel světový rychlostní rekord mezi produkčními vozy. K vidění je zde také Jaguar Mark II ze 60. let, jež představoval první sportovní sedan značky. Nechybí ani luxusní sedan Jaguar 420G, po celá desetiletí vůbec nejširší vyráběný britský vůz, nebo luxusní model XJ6 ze 70. let a dvoudveřové šestiválcové kupé XJS.
 
Nový showroomu Jaguar Land Rover Autosalonu Dajbych i jeho servisní zázemí si už také prohlédli studenti několika tříd plzeňské Střední průmyslové školy dopravní a novináři během novinářské prezentace.
 
V novém plzeňském showroomu Autosalonu Dajbych na zákazníky a fanoušky britské značky Jaguar čekají samozřejmě i nejnovější modely. Je to například klasický sedan řady XJ, který je už několik generací stálicí nabídky britské automobilky, sedan řady XF, který před třemi roky doplnil menší model XE. Lákadlem je i novodobý nástupce legendárního E-Type, sportovní kupé F-Type. V nabídce Jaguaru je i luxusní SUV F-Pace či novinka v podobě menšího modelu E-Pace. Velkým lákadlem bude i první zcela elektrický Jaguar v podobě modelu I-Pace, který se už brzy představí i v Autosalonu Dajbych.
  • Jaguar a Land Rover v Plzni
  • Jaguar a Land Rover v Plzni
  • Jaguar a Land Rover v Plzni
  • Jaguar a Land Rover v Plzni
  • Jaguar a Land Rover v Plzni
  • Jaguar a Land Rover v Plzni