nové mycí programy omv top wash | Autoservis | autoweek.cz

Nové mycí programy OMV Top Wash

Nové mycí programy OMV Top Wash

04.03.2011 | | Autoservis

OMV v jedenácti evropských zemích spouští svoji novou standardizovanou nabídku mycích programů Top Wash. Počínaje 1. březnem jsou k dispozici tri nové mycí programy OMV Top Wash - právě včas pro jarní mytí.

V rámci zaváděcí nabídky získají zákazníci, kteří se rozhodnou využít mycí program OMV Top Wash Sensation, navíc zdarma sadu pro péči o automobil.

Společnost OMV standardizuje svoji nabídku mycích programů Top Wash v jedenácti evropských zemích. Nová nabídka tak přichází právě včas na jarní mytí aut. Všechny myčky OMV Top Wash budou využívat vysoce kvalitní chemické čisticí prostředky značky Caramba. Všichni řidiči, kteří chtějí očistit svá auta od posledních pozůstatků zimy a od soli, si mohou již od 1. března 2011 vyzkoušet tři nové mycí programy OMV Top Wash na více než 100 čerpacích stanicích OMV v České republice, které jsou vybaveny myčkou.

Existuje rada důvodů, proč poskytnout vašemu autu důkladné omytí. Zejména na jaře je profesionální mytí nezbytné pro očištění vozidla od všech pozůstatků zimy, které mohou poškodit jeho karoserii. Dobré, důkladné mytí navíc navrátí karoserii auta její původní lesk a sníží riziko vzniku koroze, což následně prodlouží i její životnost. Kromě toho lesk karoserie a žádné známky koroze také zvyšují prodejní cenu auta na trhu s ojetými vozy. Ti řidiči, kteří se svými auty jezdí do myčky pravidelně, si navíc mohou ušetřit také některé nákladné opravy.

Počínaje 1. březnem si zákazníci OMV mohou u více než 800 čerpacích stanic v 11 evropských zemích, disponujících myčkou OMV Top Wash, zvolit pro své auto jeden ze tří nových mycích programu. Tyto programy byly vytvořeny tak, aby pokryly nejrůznější požadavky na čištění automobilu – počínaje programem Top Wash Standard pro lehké čištění až po program Top Wash Sensation pro extra intenzivní péci o automobil. Během 8 minut bude v rámci programu Top Wash Sensation vaše auto dvakrát pokryto aktivní čisticí pěnou, před důkladným kartáčováním bude očištěno vysokotlakým mytím - a to včetně kol, ráfků a podvozku - a následně aplikací speciálního vosku TOPWAX prostřednictvím masáže, která, coby pomyslná třešnička na dortu, dodá karoserii vozu vrstvu lesku, díky které bude vaše auto vypadat jako nové.

Standardizované programy OMV Top Wash jsou garancí kvality. Zákazníci OMV v České republice mohou využít všech výhod rozsáhlé sítě profesionálních myček. Myčky OMV nabízejí jemné, ale přesto důkladné mytí s garantovanou kvalitou, které je dosaženo standardizací a optimalizací mycích programů i kontinuální kontrolou kvality.

Pavel Kovář, ředitel OMV FS Business, k tomu uvedl: „Při omlazení našich mycích programů OMV Top Wash jsme kladli velký důraz na potřeby našich zákazníku. Proto jsme také věnovali zvláštní pozornost zjednodušení struktury mycích programu, celkovému zrychlení mytí, i tomu, aby zákazník za své peníze získal při zachování vysokých standardů kvality co nejvyšší hodnotu. Navíc jsme nově začali v myčkách OMV Top Wash využívat také špičkové čisticí prostředky značky Caramba.“

S cílem zajistit maximální jednoduchost a logičnost z pohledu zákazníka podstoupil design myček OMV Top Wash celkovou renovaci. „S tímto omlazením jsme chtěli posílit a rozšířit naši prémiovou pozici v segmentu mytí aut a kladli jsme si při ní za cíl nabídnout našim zákazníkum standardizované programy i snadno pochopitelnou orientaci mezi nimi,“ dodal Pavel Kolář.

Během březnové akční nabídky získají zákazníci OMV, kteří se rozhodnou pro program OMV Top Wash Sensation, k mytí zdarma set pro péči o automobil, který se skládá z čisticího spreje Caramba Magic Wonder, hadříku Caramba z mikrovlákna a osvěžovače vzduchu OMV Top Wash.