seat předal 56 nových vozů autopůjčovně sixt | Tiskové zprávy | autoweek.cz

Seat předal 56 nových vozů autopůjčovně Sixt

Seat předal 56 nových vozů autopůjčovně Sixt

23.05.2013 | Rybecký Vladimír | Tiskové zprávy

Dlouhodobě úspěšná spolupráce s renomovanou autopůjčovnou - Sixt již pátým rokem spoléhá na vozy Seat. Ve službách autopůjčovny Sixt jezdí nové vozy Ibiza, Ibiza ST, Leon a Altea XL. Vozy byly předány u prodejce Auto Jarov.

Seat předal autopůjčovně Sixt flotilu 56 nových vozů, v níž jsou zastoupeny populární modely Ibiza, Ibiza ST (kombi), Leon a Altea XL. Zástupci renomované autopůjčovny Sixt převzali novou posilu svého vozového parku u prodejce Auto Jarov. Sixt spoléhá na vozy Seat nepřetržitě již pět let, během nichž byly v nabídce autopůjčovny Sixt stovky kvalitních a spolehlivých vozů Seat, od malé Ibizy až po vlajkovou loď Exeo.

"Seat klade tradičně velký důraz na kvalitu, ale stejně důležitá je i praktická využitelnost v každodenním provozu, pohodlí a bezpečnost. To jsou všechno klíčové přednosti vozů Seat, které jsou navíc korunovány atraktivním designem s jižanským temperamentem. Když k tomu připočteme vynikající poměr cena/výkon, vznikne neodolatelná kombinace. O tom se mohou ostatně již pět let přesvědčovat zákazníci prestižní autopůjčovny Sixt. Těší nás, že díky nové flotile vozů Ibiza, Leon a Altea XL budou mít tuto příležitost i v budoucnosti," uvedla Jitka Kubelková, Corporate Sales Manager divize Seat společnosti Porsche Česká republika.

Do služeb společnosti Sixt bylo předáno celkem 20 vozů Ibiza a Ibiza ST, 30 vozů Leon a 6 vozů Altea XL v elegantním metalickém laku. Vozy Ibiza a Ibiza ST jsou poháněny motorem 1,2 TSI 77 kW (105 k) a jejich výbavová linie Reference byla rozšířena o přední mlhovky s integrovanou funkcí odbočovacích světel a paket Komfort s elektricky ovládanými a vyhřívanými vnějšími zpětnými zrcátky a centrálním zamykáním s dálkovým ovládáním.

Ještě vyšší nároky splní 20 vozů Leon 1,2 TSI 63 kW (86 k) Reference, jejichž výbava obsahuje kromě automatické klimatizace Climatronic paket Lifestyle (přední mlhovky s integrovanou funkcí odbočovacích světel a 16" kola z lehké slitiny s pneumatikami 205/55), středovou konzolu s integrovanou schránkou a držákem nápojů, výdechy klimatizace vzadu, středovou loketní opěrku vpředu a tempomat. Zákazníky požadující ještě vyšší úroveň komfortu osloví 10 vozů Leon 1,6 TDI CR DSG ve výbavové linii Style.

Velkorysý vnitřní prostor nabízí Altea XL 1,6 TDI CR Reference - pro zákazníky společnosti Sixt s paketem Copa, jehož součástí jsou 16" kola z lehké slitiny s pneumatikami 205/55, vyhřívaná zpětná zrcátka, přední mlhovky s integrovanou funkcí odbočovacích světel, multifunkční volant, výškově nastavitelná přední sedadla, čalounění Copa a bederní opěrka, klimatizace Climatronic, tempomat a multimediální port (USB/AUX-In).

Společnost Sixt s více než stoletou tradicí si vybudovala přední postavení v oblasti krátkodobých i dlouhodobých pronájmů vozidel, operativního leasingu, full service leasingu, řízení vozových parků a limousine servisu. V České republice je Sixt jedničkou na trhu, stejně jako v Německu, Rakousku, Itálii, Ukrajině, Chorvatsku a Polsku. Autopůjčovna Sixt nabízí zákazníkům více než 500 vozidel s nadstandardní výbavou převážně prémiových značek. Mezi nimi nechybí ani ekologické vozy včetně elektromobilů a automobilů na zemní plyn.