Výsledky hledání | autoweek.cz

Výsledky hledání

 • Ford předvede poevropštěný Edge a nový Ranger

  14. 09. 2015 - Ford předvede poevropštěný Edge a nový Ranger

  Ford Motor Company představí na frankfurtském autosalonu nové SUV Ford Edge v podobě pro evropský trh a nový Ranger, pro který to bude výstavní premiéra na evropské půdě. Ford v segmentu SUV zatím ztrácí na konkurenci.
 • Auto Palace dokončil modernizaci prodejních ploch Mazda

  04. 09. 2015 - Auto Palace dokončil modernizaci prodejních ploch Mazda

  Modernizaci svých prodejních ploch Mazda v Praze a Brně dokončil dealer č. 1 této značky, společnost Auto Palace. Investice na přestavbu, která trvala tři měsíce, si vyžádala 6 milionů Kč. Společnost do konce roku plánuje zmodernizovat ještě své showroomy pro značky Mitsubishi a Ford, a to investicí ve výši 5 milionů Kč.
 • Sauto.cz Rychloměr: Šedá Octavia nebo vs. černé BMW

  31. 08. 2015 - Sauto.cz Rychloměr: Šedá Octavia nebo vs. černé BMW

  Škoda Octavia vévodí českému žebříčku nejen v počtu nabízených, ale i nejčastěji hledaných modelů ojetých aut. Kupující v ČR ale při hledání ojetých vozů stále častěji pokukují i po luxusnějších Superbech a vozy BMW v poptávce předstihly třetí nejčastěji nabízený Ford.
 • Užitkové vozy základním kamenem evropské ekonomiky

  21. 08. 2015 - Užitkové vozy základním kamenem evropské ekonomiky

  Nejnovější analýza, zveřejněná u příležitosti 50. výročí legendárního Fordu Transit, dokazuje, že užitkové vozy představují základní kámen podnikání v Evropě. Výrazně roste využívání dodávek pro rozvoz zboží z e-shopů.
 • Inovativní konstrukce kolenního airbagu

  14. 08. 2015 - Inovativní konstrukce kolenního airbagu

  Co ukrývá nový Mustang ve schránce před spolujezdcem? První kolenní airbag svého druhu. Ford je první výrobce automobilů, který integroval speciální plastový kolenní airbag do víka schránky v palubní desce.
 • Ford vidí za roh

  10. 07. 2015 - Ford vidí za roh

  Ford uvádí na trh technologii, jež může pomoci zabránit nehodě. Kamera umístěná nově v přední masce sleduje prostor před vozem v úhlu 180°. Řidič díky ní může dříve spatřit překážky nebo blížící se vozidla, kterých by si jinak nevšiml. Systém usnadňuje vyjíždění z nepřehledných míst.
 • Ford Transit slaví 50. výročí

  16. 06. 2015 - Ford Transit slaví 50. výročí

  Řada užitkových vozů Ford Transit slaví letos 50. výročí. Od srpna 1965, kdy sjel z montážní linky její první představitel, již pět desítek let oddaně slouží svým majitelům z řad podnikatelů i firem. Dnes Ford pod názvem Transit nabízí kompletní řadu lehkých užitkových modelů.
 • Ford Fiesta s několika vylepšeními

  01. 06. 2015 - Ford Fiesta s několika vylepšeními

  Ford ohlásil několik vylepšení modelu Fiesta. Zákazníci se mohou těšit na tři nové barvy a novinky ve vzhledu i ve výbavě.
 • Ford v Evropě eviduje zájem o Mustang

  30. 04. 2015 - Ford v Evropě eviduje zájem o Mustang

  Ford Mustang s karoserií Fastback nebo Convertible si v Evropě objednalo již více než 2200 zákazníků. První vozy by měly dorazit k evropským prodejcům Fordu v červenci.
 • Ford Vignale Mondeo

  23. 04. 2015 - Ford Vignale Mondeo

  Ford uvádí exkluzivní verzi Vignale Mondeo, první model z nové řady vozů Ford Vignale, které slibují prémiovou kvalitu a nabídku exkluzivních služeb. Každý vůz je v závěrečné fázi výroby ručně dokončen týmem zručných řemeslníků v novém oddělení Vignale Centre ve španělské Valencii.


<< < 14 / 57  > >>