nová nabídka vozů peugeot 4x4 | Nové modely | autoweek.cz

Nová nabídka vozů Peugeot 4x4

Nová nabídka vozů Peugeot 4x4

08.03.2013 | Rybecký Vladimír | Nové modely

Pohon všech kol od firmy Dangel nyní i pro osobní verze LCV. Na trh přichází Peugeot Expert Tepee 4x4 a Peugeot Boxer Minibus 4x4.

Peugeot rozšiřuje nabídku vozů s pohonem 4x4 jejichž přestavby zajišťuje alsaská firma Dangel o Expert Tepee 4x4 a Boxer Minibus 4x4. Aktuálně nabízený Peugeot Partner Tepee 4x4 dostal ESP.

Francouzská firma Dangel za svoji více než třicetiletou historii vyrobila přes 34 000 vozů s pohonem 4x4. Vydobyla si tak pozici největšího francouzského výrobce užitkových vozů s pohonem všech kol. Jednou z více než třiceti zemí, kam vozy ze závodu v alsaském městě Sentheim směřují, je i Česká republika.

Peugeot Expert ve verzi Furgon je zařazen do výrobního programu firmy Dangel už od roku 2008. Nyní mohou zákazníci v ČR kromě krátké a dlouhé varianty užitkového Experta objednávat také osobní verze Tepee 4x4 se šesti až devítimístné karoserii. Tyto modely představují účinné řešení pro soukromé i firemní zákazníky, kteří pracují v místech, kam se běžným vozem obtížně dostává, a musí jezdit po nesjízdných, zasněžených či blátivých vozovkách.

Peugeot Boxer s pohonem všech kol nabízí díky své zvýšené světlé výšce, velkému objemu i užitečnému zatížení rozmanité využití pro práci i zábavu. Lze ho použít jako sanitku, kempinkový vůz, pojízdnou dílnu nebo vůz stavební firmy. Nyní přichází novinka Boxer Minibus 4x4, která dokáže bezpečně přepravovat až devět osob ve všech ročních obdobích a v každém terénu. Bez ohledu na rozvor jsou k dispozici tři verze Dangel: Endurance, Performance a Extreme.

Osobní verze užitkových vozů v provedení 4x4 jsou v prodeji od března 2013.

Peugeot Partner 4x4 nabídne od května možnost objednání doplňku ESP. Společnost Dangel ve spolupráci s firmou Bosch nedávno dokončily vývoj modifikace softwaru a lze tedy zahájit výrobu (zatím pouze ve spojení s úrovní pohonu 4x4 Endurance).

  • Nová nabídka vozů Peugeot 4x4
  • Nová nabídka vozů Peugeot 4x4
  • Nová nabídka vozů Peugeot 4x4