mewa nabízí řešení údržby oblečení zaměstnanců | Aktuality | autoweek.cz

MEWA nabízí řešení údržby oblečení zaměstnanců

MEWA nabízí řešení údržby oblečení zaměstnanců

01.12.2014 | Rybecká Ivana | Aktuality

Systém pracovního oblečení MEWA Slim je vhodný pro zahájení služeb zabezpečujících komplexní péči o pracovní textil.

Servis MEWA poskytuje perfektní vybavení a spolehlivý servis pracovních oděvů. Zaměstnancům zákazníka zajistí dokonale padnoucí oblečení, ve špičkové kvalitě dodává pracovní a ochranné oblečení, výrobky pro bezpečnost práce, ochranné potahy, čisticí utěrky, rohožky, podložky k zachycení oleje. Důraz je kladen na pečlivost označení oblečení, ekologický způsob praní, dochvilnost a přehlednost nákladů.

 

Kolekce MEWA umožňuje mnoho kombinací sad a způsobů dodávky. V nabídce jsou kombinézy, kalhoty do pasu i s laclem, trička i bundy. Na přání lze kolekci oblečení rozšířit např. o firemní logo, jmenovky, další kolekce a barvy.

 

Systém pracovního oblečení Slim spočívá v dodávce kompletní základní sady čistých pracovních oděvů například na první čtyři týdny. Špinavé, nošené oděvy se pak vyzvedávají poprvé po dvou týdnech uložené ve vaku. Za dalších 14 dní firma obdrží čisté oděvy na příštích 14 dní. Rytmus dalších dodávek se řídí potřebami odběratele. Řidič firmy MEWA vždy vymění vak s čistými oděvy za vak s ušpiněnými. Způsob dodávek lze plně přizpůsobit potřebám odběratele. Je možné dohodnout častější výměnu některých typů oblečení.