mika häkkinen dorazí do prahy, setká se i s fanoušky! | Aktuality | autoweek.cz

Mika Häkkinen dorazí do Prahy, setká se i s fanoušky!

Mika Häkkinen dorazí do Prahy, setká se i s fanoušky!

10.12.2016 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Chcete se potkat s jednou z největších postav historie formule 1? Příští týden k tomu budete mít jedinečnou příležitost! Exkluzivním hostem jubilejního Zlatého večera motoristického sportu, který se uskuteční ve čtvrtek 15. prosince v Paláci Žofín, bude dvojnásobný mistr světa Mika Häkkinen!
Na Zlatý večer motoristického sportu ve čtvrtek 15. prosince 2016 v Paláci Žofín (zahájení bude v 19:30 hodin) totiž zavítá dvojnásobný mistr světa  F1 Mika Häkkinen. Finský jezdec, který prožil nejúspěšnější léta své kariéry v týmu McLaren, se zúčastní slavnostního vyhlášení výsledků jubilejního 40. ročníku ankety Zlatý volant. A už teď můžeme slíbit, že nezůstane jen sedět v hledišti.
 
V anketě Zlatý volant vybírají odborní novináři nejlepší české závodníky v daném roce v celkem pěti kategoriích - Závody na okruzích, Rallye a maratony, Závody do vrchu, Autokros a rallyekros a Motokáry. Současně budou oznámeni vítězové 11. ročníku ankety Zlatá řídítka, zaměřené na motocyklisty, a fotografické soutěže Zlaté oko. Program zpestří módní přehlídky a vystoupení Moniky Absolonové, Olgy Lounové či houslového dívčího tria Inflagranti.
 
Dalším bonusem je společný snímek s legendárním pilotem, pořízený profesionálním fotografem. „Propojení mezi úspěšným sportovcem, prestižní zavedenou anketou a naším okruhem funguje i proto, že Mika Häkkinen před lety mostecký autodrom osobně navštívil. Fanoušci by neměli váhat se zakoupením vstupenek. Na místě v den konání akce už totiž nebudou k dispozici,“ upozorňuje Jiří Volovecký, generální ředitel společnosti Autodrom Most, která je partnerem galavečera.
 
Pořádající agentura Sport-Press uvolnila pro motoristické fanoušky limitovaný počet 50 Gold vstupenek na Zlatý večer motoristického sportu do volného prodeje. Objednat je lze za cenu 1490 Kč za osobu na mailové adrese marketa.vankova@sport-press.cz. Podrobnější informace také podá a objednávky přijímá Veronika Raková na telefonním čísle +420 702 143 084 nebo e-mailové adrese rakova@autodrom-most.cz.
 
  • Mika Häkkinen dorazí do Prahy, setká se i s fanoušky!
  • Mika Häkkinen dorazí do Prahy, setká se i s fanoušky!