modernizovaná kia stinger v6 odhaluje cenu | Aktuality | autoweek.cz

Modernizovaná Kia Stinger V6 odhaluje cenu

Modernizovaná Kia Stinger V6 odhaluje cenu

05.12.2020 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Kia Stinger s motorem 3,3 V6 T-GDi GPF 269 kW (366 k), novými high-tech technologiemi a 10,25" systémem palubního infotainmentu přichází do prodeje za 1 449 980 Kč.
Společnost Kia Motors Czech zahájila prodej modernizovaného fastbacku Kia Stinger v nejvýkonnější specifikaci GT s motorem V6 3,3 T-GDi s pohonem všech kol a osmistupňovou automatickou převodovkou. Od uvedení vozu Kia Stinger na český trh v listopadu roku 2017 se do listopadu 2020 tohoto vozu prodalo 114 kusů, přičemž více než 80 % zákazníků zvolilo nejvýkonnější výbavovou variantu GT.
 
S modernizací si Stinger ponechává vrcholný motor, dvojnásobně přeplňovaný vidlicový šestiválec 3,3 l Lambda poskytující až 269 kW (366 k) při 6000/min. Exteriér byl decentně oživen novým designem 19“ kol, inovovaným vzhledem předních full LED světlometů a přepracovanými zadními svítilnami s rozšířenou plochou svícení a 10 samostatnými LED segmenty.
 
V interiéru je přepracovaný design a inovovaný palubní infotainment s dotykovým 10,25“ displejem a novými funkcemi vč. telematického systému UVO Connect. Zákazníkům jsou bez příplatku dostupné i nové bezpečnostní a asistenční systémy, jako jsou kamerový asistent sledování mrtvého úhlu BVM, který zobrazuje situaci na přístrojovém panelu při aktivaci blikačů, systém autonomního nouzového brzdění s funkcí odvrácení kolize při odbočování na křižovatce FCA - Junction, asistent následování v jízdním pruhu LFA a asistent pro jízdu na dálnici HDA.
 
 
Model Kia Stinger homologovaný dle emisní normy Euro 6d-ISC-FCM startuje na ceně 1 449 980 Kč vč. DPH. Kia standardně poskytuje sedmiletou tovární záruku s omezením na 150 000 km. Novinkou mezi příplatkovou výbavou je za cenu 10 000 Kč paket obsahující prémiové provedení sedadel v broušené kůži, kožené bočnice, bezpečnostní pásy v červené barvě a červenou nití prošívaná sedadla a výplně dveře, středový panel včetně volantu a koberečky.

  • Modernizovaná Kia Stinger V6 odhaluje cenu
  • Modernizovaná Kia Stinger V6 odhaluje cenu
  • Modernizovaná Kia Stinger V6 odhaluje cenu