motorsport expo 2013 – brno 4. a 5. dubna | Aktuality | autoweek.cz

Motorsport Expo 2013 – Brno 4. a 5. dubna

Motorsport Expo 2013 – Brno 4. a 5. dubna

03.04.2013 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Největší přehlídka v rámci brněnského autosalonu - 60 vystavovatelů a atraktivní podívaná. 

Zatímco letošní Autosalon v Brně provázejí ohledně účasti některých vystavovatelů rozporuplné informace, 3. ročník mezinárodního specializovaného veletrhu Motorport Expo, který proběhne na brněnském výstavišti, ve dnech 4. a 5. dubna, bude mít hodně co nabídnout. Více než 60 vystavovatelů potěší hlavně fanoušky motoristického sportu. Kromě přehlídky špičkové techniky a doplňků pro nejrůznější disciplíny motoristického sportu budou zde k vidění závodní vozy, v akci se představí projekty Formule Student čtyř vysokých škol a proběhnou také autogramiády jezdců. Součástí výstavy, zaměřené především na profesionály z oblasti motoristického sportu, bude i bohatý doprovodný program pro fanoušky rychlých kol a všechny návštěvníky autosalonu.

Mezi vystavovateli pak najdeme řadu významných firem z oblasti motoristického sportu, i mladé společnosti přinášející nový vítr do tohoto prestižního sportovního odvětví. Nebudou chybět taková jména jako Sparco, Öhlins, CaseLiner, Magneti Marelli, fri.tech., RaceStore.eu Křenek Motorsport, LSC Motorsport, Protlum, MoTeC, ISA Racing, OMP, Peltor, a mnoho dalších. Prezentovat se budou i nejrůznější organizace, zástupci závodních okruhů a pořadatelé nejvýznamnějších sportovních podniků nejen z České republiky. Z významných motoristických akcí se bude prezentovat například Barum rally Zlín nebo mladý, avšak velice atraktivní závodní okruh Slovakiaring.

Po dva březnové dny se tedy stane brněnské výstaviště jedním z nejvýznamnějších míst světového motoristického sportu. V období právě startující závodní sezony se tak naskýtá jedinečná příležitost obhlédnout všechny novinky, ale i závodní techniku často již nachystanou k prvním startům.

Více na www.motorport-expo.cz