největší výstava v čr zaměřená na tuning a performance se blíží | Aktuality | autoweek.cz

Největší výstava v ČR zaměřená na tuning a performance se blíží

Největší výstava v ČR zaměřená na tuning a performance se blíží

28.08.2019 | | Aktuality

Escape6 Prague Car Festival se uskuteční tuto sobotu 31. 8. od 10:00 do 18:00 hodin a v neděli 1. 9. 2019 od 10:00 do 16:00 hodin na výstavišti PVA EXPO Praha Letňany.
Výstava Escape6 Prague Car Festival již osm let návštěvníkům představuje to nejlepší z tuningu a performance vozidel. Za dobu své existence se zařadila mezi nejprestižnější evropské akce s touto tematikou. Uvede kolem 800 exponátů z celé Evropy, z nichž je každý naprostý originál.
 
Firmy z oboru nabízejí jak celková řešení, tak jednotlivé prvky z oblastí tuningu, performance, péče o lak, kola a další vylepšení automobilů. Na své si přijdou i fanoušci závodních a historických automobilů, supersportů, elektromobility, amerických korábů nebo špičkových simulátorů.
 
Studenti z Mladé Boleslavi poprvé veřejnosti představí studii volnočasového pickupu Mountiaq na bázi modelu Škoda Kodiaq. Mercedes-Benz předvede aktivity AMG Driving Academy a ve výstavní premiéře v ČR model AMG GT R PRO. Další specialitou je pick-up z české produkce Bureko 6x6 postavený na bázi Chevroletu Silverado. Také se odehraje premiéra vozu Škoda RSJ 300 se základem ze Škody 110 R s motorem o výkonu 200 k umístěným před zadní nápravou a hmotností pod 700 kg.
 
Na venkovním prostoru budou pro dospělé k dispozici zážitkové jízdy se supersporty, drift taxi, drift trike, jízdy s rallyovým speciálem, nebo jedním z vozů značky Kia. Pro děti zde budou dětské motokáry, šlapací dráha, dopravní hřiště, buggyny a další aktivity. Uvnitř bude možné vyzkoušet simulátory a množství herních konzolí. Návštěvníci se mohou zúčastnit workshopů v leštění a polepování automobilů.
 
  • Největší výstava v ČR zaměřená na tuning a performance se blíží
  • Největší výstava v ČR zaměřená na tuning a performance se blíží