nissan na veletrhu amper 2015 | Aktuality | autoweek.cz

Nissan na veletrhu Amper 2015

Nissan na veletrhu Amper 2015

30.03.2015 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Nissan jako průkopník v segmentu elektromobilů na veletrhu Amper 2015 prezentoval svoji nabídku elektromobilů -  modely Leaf a e-NV200, které si návštěvníci mohli vyzkoušet i na testovacích jízdách.
Mezinárodní veletrh Amper se pravidelně věnuje tématu elektromobility. Součástí výstavy je přehlídka elektromobilů a infrastruktury pro elektromobily AMP iER Motion. Nissan zde prezentoval svoji nabídku elektromobilů -  modely Leaf a e-NV200, které si návštěvníci mohli vyzkoušet i na testovacích jízdách. V souvislosti s výstavou Amper 2015 byla pro zákazníky připravena i zvýhodněná nabídka na nákup obou modelů se slevou 15 %, wallboxem zdarma ke každému vozu a výhodným financováním Nissan Finance.
 
Nissan posiluje své vedoucí postavení v segmentu elektromobilů, když po modelu Leaf uvedl na trh druhý elektromobil e-NV200. Nissan e-NV200 je k dispozici jako kompaktní praktická dodávka nebo jako pětimístný osobní vůz Combi. Do prodeje se navíc již brzy dostane ještě sedmimístná varianta e-NV200 Evalia. Nissan také rozšiřuje síť dealerů nabízejících elektromobily - aktuálně jsou v Pardubicích, Praze, Plzni a Kladně a další budou následovat.