Trendy | autoweek.cz

Trendy

 • Renault EZ-POD řeší poslední kilometr

  25. 05. 2019 - Renault EZ-POD řeší poslední kilometr

  Dvoumístné elektricky poháněné  robotické vozítko EZ-POD logicky navazuje na další studie dopravních prostředků blízké budoucnosti, která v poslední době představila automobilka Renault.
 • Hyundai představuje inteligentní systém čištění vzduchu

  23. 05. 2019 - Hyundai představuje inteligentní systém čištění vzduchu

  Chytré čištění vzduchu sleduje a zvyšuje kvalitu vzduchu uvnitř vozu. Cestující mohou v reálném čase kontrolovat jeho kvalitu prostřednictvím informačního, zábavního a navigačního systému vozidla. Inovativní laserové senzory pevných částic zajišťují odolnost a spolehlivost systému.

 • Mercedes-Benz ESF: nové cesty k větší bezpečnosti

  21. 05. 2019 - Mercedes-Benz ESF: nové cesty k větší bezpečnosti

  Mercedes-Benz už více než 50 let pracuje na zvyšování bezpečnosti svých automobilů. Neustále přichází s novými, někdy na první pohled nekonvenčními nápady. Mnoho potenciálních inovací pro následující roky je nyní soustředěno v experimentálním bezpečnostním vozidle ESF 2019.
 • IBM oznamuje spolupráce v automobilovém průmyslu

  17. 05. 2019 - IBM oznamuje spolupráce v automobilovém průmyslu

  Evropské společnosti se obrátily na IBM AI a Hybrid Cloud, aby otevřely další kapitolu digitální transformace v automobilovém průmyslu. Společnosti Volkswagen, Moovster a Vinturas spolupracují s IBM na poskytování obchodních poznatků napříč automobilovým hodnotovým řetězcem.


<< < 1 / 162  > >>