nová fabia na přehlídce designu designblok | Aktuality | autoweek.cz

Nová Fabia na přehlídce designu Designblok

Nová Fabia na přehlídce designu Designblok

07.10.2014 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Šestnáctý ročník mezinárodní výstavy designu a módy Designblok 2014 - Prague Design and Fashion Week, největší přehlídka designu ve střední Evropě, se slavnostně otevírá veřejnosti 7. října v Praze. Poprvé na domácí půdě se zde představí nová Škoda Fabia.

Škoda Auto podporuje špičkový český design. Automobilka je hlavním partnerem přehlídky Designblok - Prague Design and Fashion Week 2014. Šestnáctý ročník přehlídky Designblok se koná od 7. do 12. října v Praze.

 

Ve Visionstudiu zde má domácí výstavní premiéru nový model Škoda Fabia. Škoda zde nabízí exkluzivní možnost shlédnout pohromadě designové studie, které předznamenaly současný dynamický designový směr značky. Nová Škoda Fabia bude ve Visionstudiu v národní premiéře odhalena ve večerních hodinách 7. října v rámci slavnostního programu.

 

 „Škoda Auto klade na design svých vozů velký důraz. Jsme pyšní, že nový model Škoda Fabia představíme v národní premiéře právě v rámci největší přehlídky designu ve střední Evropě Designblok, jejímž jsme opět hlavním partnerem. Jen několik dní po světové premiéře v Paříži se tak může česká odborná i laická veřejnost seznámit se zcela novým, podstatně ostřejším designem modelu Fabia, jehož maximální preciznost vychází z ostrých linií a krystalických tvarů,“ říká Václav Koucký, vedoucí marketingu a strategie prodejní organizace Škoda Auto Česká republika.

 

Visionstudio Škoda ve dvoraně budovy Na Příkopě 14 v Praze zprostředkuje návštěvníkům jedinečnou možnost vidět pohromadě designové studie vozů značky Škoda, které stály u zrodu a rozvoje současného dynamického designového jazyka domácí automobilky.

 

Ve Visionstudiu čeká na odbornou i laickou veřejnost (vstup do expozice Škoda je zdarma) atraktivní program. Návštěvníci mohou zapózovat s novým vozem Fabia či koncepty značky pro Bullet Time Shot. Padesát fotoaparátů na speciální liště vyrobí efektní videosekvenci, jejíž záběr je „zamrzlý“ v prostoru a čase. Návštěvníci, kteří se přes vlastní smartphone nebo tablet připojí na Wi-Fi Visionstudia, se mohou zúčastnit soutěže o nový vůz Škoda Fabia na týden. Pro studenty uměleckých oborů, veřejnost i děti je připraven malířský a kreslířský program.

 

Příchozí do Superstudia Hra v Mikulandské ulici, jednoho z ústředních bodů celé přehlídky, bude vítat efektní instalace se zlatou skulpturou nového modelu Škoda Fabia. Prostranství před kostelem sv. Šimona a Judy bude patřit instalaci Škoda Design, návštěvníkům Fashion Stage se zde předvede model Fabia v atraktivní červené barvě. Škoda Auto poskytuje pořadatelům flotilu oficiálních vozů modelových řad Superb a Octavia.