nová fabia za 239 900 kč | Aktuality | autoweek.cz

Nová Fabia za 239 900 Kč

Nová Fabia za 239 900 Kč

03.10.2014 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Škoda Fabia vstoupí na domácí trh 11. listopadu 2014. Objednávky již v tuto chvíli přijímají všichni autorizovaní obchodníci Škoda v České republice.

Škoda Fabia se během uplynulých 15 let stala díky 450 000 vozů dodaných zákazníkům v České republice druhým nejprodávanějším modelem domácí automobilky hned po modelu Octavia.

 

Základem nabídky pro domácí trh značky Škoda je výbavový stupeň Active. Za cenu od 234 900 Kč nabízí mimo jiné multikolizní brzdu, šest airbagů, elektronicky řízenou uzávěrku diferenciálu XDS+ a centrální zamykání. Standardem pro všechny motorizace je systém Start-Stop a rekuperace brzdné energie.

 

Nová Fabia bude pro všechny domácí zákazníky v České republice k dispozici s paketem Mobilita Plus v rámci volitelné výbavy vozu. Za částku 990 Kč získají zájemci o tuto službu prodlouženou zárukou výrobce na 5 let nebo 100 000 km a asistenční služby v případě nepojízdného vozu, jako je např. příjezd servisního vozidla, odtah, zajištění náhradní přepravy nebo zajištění přenocování. Vedle těchto závad se v rámci paketu Mobilita Plus může zákazník spolehnout na pomoc v dalších nepříjemných situacích, které mohou nastat při každodenním provozu vozidla. Jedná se například o defekt pneumatiky, vybití baterie, záměna paliva, zlomené, ztracené nebo zabouchnuté klíče a další.

 

Komfort na palubě nové generace modelu Fabia lze zvýšit prostřednictvím paketu Plus. U výbavového stupně Active za 5000 Kč rozšíří výbavu modelu o manuální klimatizaci, elektrické ovládání předních oken a elektricky vyhřívaná a ovládaná vnější zpětná zrcátka.

 

Modely Fabia lze objednat také ve vyšších výbavových stupních Ambition a Style. Nad rámec základní výbavy Active přidává verze Ambition mimo jiné: rádio Blues, Front Assistant (systém sledování odstupu od vpředu jedoucích vozidel včetně automatického zpomalování a brzdění), Speedlimeter (omezovač rychlosti), elektricky ovládaná okna vpředu, elektricky ovládaná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka, přední mlhové světlomety a dálkové ovládání centrálního zamykání.

 

Nejvyšší výbava Style je navíc bohatší o projektorové halogenové světlomety s LED denním svícením, rádio SWING s 5" dotykovou obrazovkou, 15" kola z lehké slitiny, Easy Light Assistant (světelný senzor), Easy Start (bezklíčkové startování) nebo automatickou klimatizaci Climatronic se senzorem vlhkosti.

 

Těm, kteří se chtějí odlišovat, poskytuje nová Fabia rozsáhlé možnosti individualizace. Na výběr je 15 barevných odstínů karoserie, které v kombinaci se čtyřmi verzemi tzv. Colour Conceptu (barevná fólie pro střechu, A-sloupky a vnější zpětná zrcátka a kola z lehké slitiny) a řadou provedení interiérů, vytváří celkem 125 kombinací exteriéru a interiéru.

 

Na domácí půdě bude vůz poprvé ke spatření v rámci letošní přehlídky světového a českého designu – Designblok 2014 od 7. října v Praze. U prodejců Škoda v ČR budou první vozy 11. listopadu 2014. Objednávky vozu Škoda Fabia již nyní přijímají všichni autorizovaní obchodníci Škoda v České republice.

  • Nová Fabia za 239 900 Kč
  • Nová Fabia za 239 900 Kč
  • Nová Fabia za 239 900 Kč
  • Nová Fabia za 239 900 Kč
  • Nová Fabia za 239 900 Kč
  • Nová Fabia za 239 900 Kč