nové crossovery nissan do prodeje | Aktuality | autoweek.cz

Nové crossovery Nissan do prodeje

Nové crossovery Nissan do prodeje

24.06.2014 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Na trh přicházejí nové generace crossoverů Nissan X-Trail a Juke. Nissan oznámil jejich ceny - nový Juke stojí od 339 900 Kč a nový X-Trail od 643 900 Kč.

Nový X-Trail 

Nový model X-Trail přináší novou techniku a praktičnost. Nový X-Trail byl poprvé představen v roce 2013 na autosalonu ve Frankfurtu. Objednávky na vůz X-Trail lze zadávat od června 2014 a dodávat se bude od srpna 2014. Zaváděcí cena modelu X-Trail Visia bude činit 643 900 Kč včetně startovacího bonusu v podobě servisních prohlídek na tři roky zdarma.

Nový X-Trail se nabízí s vyspělým turbodieselem dCi 130, přičemž lze volit pohon předních kol nebo systém pohonu všech kol Nissan ALL MODE 4×4. Pro verze s pohonem předních kol je k dispozici i samočinná převodovka XTronic.  V průběhu roku 2015 pak nabídku rozšíří přeplňovaný zážehový motor o výkonu 120 kW (163 k).

X-Trail přichází ve třech úrovních výbavy Visia, Acenta a Tekna.  Už základní úroveň Visia zahrnuje klimatizaci, kola z lehkých slitin, šest airbagů, světla LED pro denní svícení, 5" barevný displej na přístrojovém panelu, rozhraní Bluetooth s mikrofonem, tempomat a omezovač rychlosti.

V rámci technologie Aktivního ovládání podvozku Nissan je od úrovně Visia vybaven asistentem rozjedu do kopce, aktivním sledováním dráhy vozu a aktivní regulací jízdy. Standardní výbava zahrnuje i posuvná a sklopná zadní sedadla a systém přepážek v zavazadlovém prostoru.

Stupeň výbavy Tekna přináší i Nissan Safety Shield, zahrnující inteligentní parkovací asistent, sledování mrtvého úhlu, rozpoznávání pohybujících se objektů a systém podpory bdělosti řidiče.

 

Nový Juke 

Nissan Juke v první generaci před více než třemi lety vytvořil originální podobu malého crossoveru. Nyní přichází ve významně přepracované podobě, ale i nasále zůstává originálním vozem.

Motory jsou nový přeplňovaný DIG-T 115, který nabízí vyšší výkon a současně je úspornější, a vylepšený DIG-T 190.

Moderní výbava zahrnuje nový audiosystém, rozhraní pro komunikaci mezi řidičem a vozidlem NissanConnect nejnovější generace, technologii bezpečnostního systému Nissan Safety Shield, systém Nissan Dynamic Control a panoramatickou otevíratelnou skleněnou střechu.

Modernizovaný Juke je k dispozici za cenu od 339 900 Kč včetně startovacího bonusu v hodnotě až 23 270 Kč, zahrnujícího servisní prohlídky na tři roky zdarma a sadu příslušenství zdarma.

  • Nové crossovery Nissan do prodeje
  • Nové crossovery Nissan do prodeje
  • Nové crossovery Nissan do prodeje
  • Nové crossovery Nissan do prodeje
  • Nové crossovery Nissan do prodeje
  • Nové crossovery Nissan do prodeje