výherce se má na co těšit | Aktuality | autoweek.cz

Výherce se má na co těšit

Výherce se má na co těšit

16.03.2013 | Matějka Antonín | Aktuality

Slavnostní předání automobilu Honda CR-V výherci SMS soutěže v rámci ankety Auto roku 2013 v ČR se uskutečnilo v prostorách společnosti Auto Jarov.

Hlavní výhru získal pan Václav Vávra z Poděbrad. Poukaz v hodnotě 500 tisíc korun na nákup některého z nominovaných vozů nakonec využil k pořízení automobilu Honda CR-V. Klíčky od něj si převzal 15. března v prostorách společnosti Auto Jarov z rukou jejího obchodního ředitele Josefa Fojtíka. Václav Vávra je již zkušeným řidičem, jezdí přes patnáct let a dosud bez nehody. Honda se stala  jeho pátým autem, s předchozím Fordem Mondeo, který koupil „z druhé ruky“, absolvoval 180 tisíc kilometrů. Automobil je pro něj především prostředkem k cestám do zaměstnání v Praze, takže za volantem tráví v pracovních dnech opravdu hodně času. A proč se rozhodl právě pro japonskou značku? „Uvažoval jsem v cenové relaci od 500 do 600 tisíc a mými favority byly Honda a Mazda. Po důkladném prozkoumání a vyhodnocení všech dostupných informací to u mě nakonec vyhrála Honda,“ vysvětlil Václav Vávra.

Vedoucího divize Honda Auto Jarov Lukáše Venery, MBA jsme se zeptali, na co se čerstvý majitel Hondy CR-V může těšit: „Nejvíce si určitě užije vynikajících jízdních vlastností díky kompletně přepracovanému podvozku. Je to plod dlouhého, šestiletého vývoje a je to na něm skutečně poznat. Dále bych zmínil zcela nový design a bezkonkurenčně největší zavazadlový prostor ve své třídě.“