nové modely hyundai v nabídce mall.cz | Aktuality | autoweek.cz

Nové modely Hyundai v nabídce MALL.cz

Nové modely Hyundai v nabídce MALL.cz

16.07.2020 | | Autoservis

Hyundai Motor Czech navazuje na první fázi spolupráce s MALL.cz a do jeho nabídky nově zařazuje limitované edice exkluzivně vytvořené pro tento internetový obchod. Zákazníci mohou nyní vybírat z cenově zvýhodněných modelů i30, Tucson, Kona nebo modelu Ioniq s plně elektrickým pohonem.
V nabídce internetového obchodu MALL.cz jsou nyní dispozici modely z edice Mall Exclusive – SUV Tucson a Kona, plně elektrický Ioniq nebo faceliftovaná verze modelu i30, stejně jako Tucson vyráběného v Nošovicích. První stovka zákazníků, kteří se rozhodnou právě pro populární i30, navíc získá možnost návštěvy nošovického výrobního závodu včetně ubytování a ochutnávky korejské kuchyně, a to i pro svůj doprovod.
 
Dalším příjemným bonusem při volbě vozu z nabídky limitovaných edicí na MALL.cz je voucher v hodnotě od 20 000 Kč, v případě modelu Ioniq EV dokonce 40 000 Kč, určený na nákup jakéhokoliv zboží v internetovém obchodu MALL.cz. Při pořízení vozu Hyundai na MALL.cz navíc zákazník získává standardní výhody jako při běžném nákupu, včetně finančních produktů ‚Bez obav‘, tedy možnosti odložení splátek až o devět měsíců, nebo pojištění schopnosti splácet. Samozřejmostí jsou také Hyundai benefity – sada zimních pneumatik zdarma, slevová tankovací karta na pět let, nebo výhodné Hyundai pojištění.
 
„Spolupráce s MALL.cz znamená, že jsme schopni být s naší modelovou nabídkou zákazníkům ještě blíž. Online prodej vnímáme jako důležitou součást naší komunikace a jsme rádi, že si rychle nachází nové a nové zákazníky. Do budoucna se chystáme naše služby ještě více rozšiřovat, takže bude na co se těšit. Jsme rádi, že si naše modely v nabídce MALL.cz našly své zákazníky. Právě proto jsme se rozhodli vytvořit speciální limitované edice šité na míru internetovému prodeji a oslovit ještě širší spektrum zákazníků,“ říká marketingová ředitelka Hyundai Motor Czech Jana Sekeráková.
 
Právě před měsícem autorizovaný dealer společnost Hyundai - Autosalon Most předala první vůz Hyundai i30 objednaný přes internetový obchod MALL.cz.