nové sendviče v nabídce omv viva | Aktuality | autoweek.cz

Nové sendviče v nabídce OMV Viva

Nové sendviče v nabídce OMV Viva

10.05.2017 | Rybecká Ivana | Aktuality

OMV nabízí tři nové čerstvě připravené sendviče z vysoce kvalitních surovin vzniklé ve spolupráci se známým italským šéfkuchařem Emanuele Ridim.
Společnost OMV navazuje na úspěšnou akci z loňského roku s názvem „Sendvič na míru” a uvádí do nabídky tři zcela nové sendviče. Jejich exkluzivní recepturu vytvořil populární italský šéfkuchař Emanuele Ridi. Jedná se jen o začátek spolupráce, která zákazníkům OMV Viva přinese u čerpacích stanic to nejlepší z čerstvě připraveného občerstvení. Gurmánské sendviče z kvalitních surovin rozšíří v květnu nabídku OMV Viva.
 
U vybraných čerpacích stanic OMV Viva mohou od začátku května zákazníci ochutnat sendviče podle originální receptury italského šéfkuchaře Emanuele Ridiho. Sendviče, čerstvě připravené přímo ve Viva Cafe, obsahují kvalitní suroviny, jako je například italský chléb focaccia či flaguette, čerstvá pečená šunka z kýty prosciutto crudo s 96% podílem masa, grilované papriky nebo sýr scamorza.
 
Koncept kvalitního a rozmanitého stravování, který OMV v rámci své filozofie „We care more“ uvádí u svých čerpacích stanic, navazuje na úspěšné rozšiřování nabídky Viva Cafe. Sendviče jsou sestaveny nejen s ohledem na skvělý kulinářský zážitek, ale jejich receptury také reflektují celosvětové gastronomické trendy. OMV tak úspěšně boří mýty o stereotypním stravování u čerpacích stanic a přináší prémiové sendviče z těch nejlepších surovin.
 
„Díky mým cestám do Itálie a zpět moc dobře vím, jak důležité je dobře se najíst a odpočinout si při dlouhé jízdě. Proto jsem právě od OMV rád přijal nabídku vytvořit sendvičové menu z kvalitních čerstvých surovin,“ uvádí italský šéfkuchař Emanuele Ridi.
 
Rozšíření nabídky o nové sendviče je přirozeným krokem, který vychází vstříc preferencím zákazníků. Ti při svých cestách stále častěji volí čerstvě připravované občerstvení.
 
„Spolupráce s Emanuele Ridim přirozeně navazuje na naši snahu přinášet zákazníkům jen to nejlepší. Věříme, že nové sendviče uspokojí chutě i náročnějších gurmánů na cestách a stanou se dalším z mnoha důvodů, proč se zastavit právě v příjemném prostředí našich Viva Cafe,“ uvedl marketingový manažer společnosti OMV ČR Michal Janda.
 
Složení sendvičů
Focaccia Prosciutto: Focaccia s olivovým olejem, smetanový sýr, prosciutto crudo, sýr scamorza, rajčata, rukola
 
Manu sendvič: Italský chléb flaguette, olivový olej, pečená šunka z kýty (96% masa), grilované papriky v oleji, rajčata, rukola
 
Taleggio bageta: Grahamová bageta, pepřová omáčka, zralý sýr taleggio, rajčata, barevné listy salátu (misticanza)
  • Nové sendviče v nabídce OMV Viva
  • Nové sendviče v nabídce OMV Viva
  • Nové sendviče v nabídce OMV Viva